1:6
    Pavel HURTA
    (Chovanec)

1. FBK Eagles Orlová B - FBC TIGERS PORUBA 1:6
branky: 11. Matyáš Mlýnek - 2. Daniel Kotzur, 4. Martin Hlaváč, 21. Pavel Hurta, 23. Ondřej Chovanec, 33. Martin Hlaváč, 33. Pavel Hurta; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jaroslav Kunc ? - Jan Šprinc ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:2
32:29 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 1:6
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #35 Pavel Hurta, asistoval #56 Ondřej Chovanec (1:6)
32:19 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 1:5
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #11 Martin Hlaváč, asistoval #73 Jan Filipčík (1:5)
24:01 Vyloučen hráč #35 Pavel Hurta družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
22:52 Vyloučen hráč #48 Patrik Hájek družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za bránění ve hře
22:13 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 1:4
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #56 Ondřej Chovanec, asistoval #10 Daniel Kotzur (1:4)
20:23 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 1:3
15:11 Vyloučen hráč #13 Ondřej Keberle družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
10:38 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #16 Matyáš Mlýnek, asistoval #55 Ondřej Babiš (1:2)
09:29 Vyloučen hráč #11 Martin Hlaváč družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za hrubost
03:33 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:2
01:27 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:1
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #10 Daniel Kotzur, asistoval #35 Pavel Hurta (0:1)
00:00 Sportu zdar a florbalu zvlášť! Zdravíme milióny fanoušků u obrazovek svých přijímačů, dnes máme na starosti zvířecí derby mezi Orly z Orlové a tygry z Poruby. Očekává se velmi žhavá podívaná, protože ani jedna strana si to dneska nedaruje a bude to vřít na hale Gymnázia v Orlové. Kurzové kanceláře se nemohly dohodnout na vypsání kurzové nabídky, protože zkrátka neví. Ale vy budete vědět, když přijdete na halu v Orlové na souboj dvou týmů, které si nedají nic zadarmo. Z tábora Tigers Poruba šla zpráva, že chtějí jejich zbývající zápasy vyhrát za plný počet bodů, ale co když jim to první překážka v podobě Orlové zkazí a jejich plán skončí zničený jako domeček z karet? To se dozvíte cca po 15.hodině.