(Novotný)
  • 36 35:42
    2

RH PIVING Ostrava - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B 1:4
branky: 12. Stanislav Chvěja - 33. Matěj Genzer, 33. Matěj Genzer, 33. Matty Křenek, 36. Matěj Genzer; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Patrik Plevák ? - Marek Strnadel ?, Jakub Novotný ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:4
35:42 Vyloučen hráč #17 Matty Křenek družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za bránění ve hře
35:11 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 1:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #84 Matěj Genzer, asistoval #11 Jakub Novotný (1:4)
33:35 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Jakub Novotný družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B
32:32 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 1:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #17 Matty Křenek bez asistence (1:3)
32:32 Zvrat! Frenštát hlavně díky dvojnásobnému vyloučení vstřelil tři góly za minutu.
32:22 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 1:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #84 Matěj Genzer, asistoval #97 David Svoboda (1:2)
32:01 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 1:1
31:43 Vyloučen hráč #25 Dominik Špaček družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:43 Vyloučen hráč #9 Adam Zmrzlík družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání
29:47 Vyloučen hráč #84 Matěj Genzer družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za sekání
13:30 Frenštát nasrřelil tyč.
12:00 Oba dva týmy promarnily spoustu šancí až v 11. minutě vstřelil Gogo první gól zápasu Piving 1:0 Frenštát
11:04 GÓL RH PIVING Ostrava! 1:0
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #35 Stanislav Chvěja, asistoval #33 Lukáš Teichmann (1:0)