trest do konce utkání
  • 36 35:25
    4

FBC Hlučín B - FBK RAFANI OSTRAVA 3:0
branky: 5. Přemysl Hanzal, 32. Jakub Antoš, 36. Jakub Antoš; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 2:4 + Martin Stoklásek TDKU + 4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Adam Strachota 0 - Jan Kludka ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 2:0
35:32 GÓL FBC Hlučín B! 3:0
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil #7 Jakub Antoš bez asistence (3:0)
35:25 Vyloučen hráč #10 Martin Stoklásek družstva FBK RAFANI OSTRAVA na 2+2 minuty za hrubost
35:25 Vyloučen hráč #10 Martin Stoklásek družstva FBK RAFANI OSTRAVA do konce utkání
34:40 Timeout FBK RAFANI OSTRAVA
31:44 GÓL FBC Hlučín B! 2:0
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil #7 Jakub Antoš, asistoval #96 Lukáš Vařecha (2:0)
31:16 Vyloučen hráč #10 Martin Stoklásek družstva FBK RAFANI OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
31:16 Vyloučen hráč #15 Jan Zavadil družstva FBK RAFANI OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování
29:31 Vyloučen hráč #7 Jakub Antoš družstva FBC Hlučín B na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:33 Vyloučen hráč #14 Tomáš Plaček družstva FBC Hlučín B na 2 minuty za sekání
07:56 Vyloučen hráč #24 Jan Adamík družstva FBK RAFANI OSTRAVA na 2 minuty za zvedání florbalky
04:48 GÓL FBC Hlučín B! 1:0
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil #19 Přemysl Hanzal, asistoval #7 Jakub Antoš (1:0)
01:49 Vyloučen hráč #15 Jan Zavadil družstva FBK RAFANI OSTRAVA na 2 minuty za hrubost