(Szkandera)
  • 36 35:36
    Hlučín

FBC Intevo Třinec B - FBC Hlučín B 4:3
branky: 3. Šimon Czernek, 29. David Boszczyk, 30. Jan Kováč, 36. Jan Kyselý - 12. Vojtěch Reiský, 18. Lukáš Tyleček, 31. Martin Myška; rozhodčí: Robert Horák - Petr Popala; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Marszalek ? - Adam Strachota ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:1
35:50 Neuvěřitelné !! Třinec vstřelil gól ke konci utkání!!! Nádherný zápas
35:36 Timeout FBC Hlučín B
35:36 GÓL FBC Intevo Třinec B! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #87 Jan Kyselý, asistoval #56 Adam Szkandera (4:3)
35:08 Timeout FBC Intevo Třinec B
30:46 GÓL FBC Hlučín B! 3:3
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil #44 Martin Myška, asistoval #10 Vojtěch Reiský (3:3)
30:21 Zápas začína opět nabírat ty správný vobrátky!!
29:32 GÓL FBC Intevo Třinec B! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #44 Jan Kováč, asistoval #7 Jiří Kajfosz (3:2)
28:02 GÓL FBC Intevo Třinec B! 2:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #99 David Boszczyk, asistoval #5 Jakub Stebel (2:2)
22:50 Zapoměli jsme také zmínit že na hřiště dneska nastoupil trenér našeho A týmu Inteva Třinec Jiří Kajfosz!!!!
21:45 Nastupuje druhá přesilovka třince!
20:03 Vyloučen hráč #61 Jan Řezník družstva FBC Hlučín B na 2 minuty za sekání
18:26 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Hecl družstva FBC Intevo Třinec B na 2 minuty za sekání
17:32 GÓL FBC Hlučín B! 1:2
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil #87 Lukáš Tyleček, asistoval #50 Matěj Múdrik (1:2)
13:40 2. třetina nám začla dámy a pánové! Stav je vyrovnaný a oba týmy hrajou jistě!
11:57 GÓL FBC Hlučín B! 1:1
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil #10 Vojtěch Reiský, asistoval #44 Martin Myška (1:1)
10:00 Mezi diváky padají velice ostré výrazy vůči rozhodčím. Atmosféra je skvělá!
07:06 Vyloučen hráč #61 Jan Řezník družstva FBC Hlučín B na 2 minuty za hrubost
06:22 Je tady ale také ovšem tlak ze strany Hlučína který to určitě nenechá jen tak!
05:50 Třinec hraje s velkým klidem a ukazují tak svoje kvality.
02:30 GÓL FBC Intevo Třinec B! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #56 Adam Szkandera (1:0)
01:25 Vítáme vás u druhého zápasu naších mužů B!