4:1
    Milan PASTERNY
    (Varta)

Torpedo Havířov B - Šumbark - KTG Bruises Opava B 4:1
branky: 3. Martin Varta, 12. Pavel Rajdus, 13. Martin Varta, 36. Milan Pasterny - 20. Daniel Chládek; rozhodčí: Jan Duda - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 0 + Tomáš Řeháček TT + 4:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Řeháček ?, Luboš Lípa ? - Matouš Seidler -4; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:0
35:53 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #6 Milan Pasterny, asistoval #9 Martin Varta (4:1)
34:28 Vyloučen hráč #60 Jakub Jagusztyn družstva KTG Bruises Opava B na 2 minuty za vysoká florbalka
33:22 Timeout KTG Bruises Opava B
26:12 Vyloučen hráč #99 František Kvasnička družstva KTG Bruises Opava B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #12 Luboš Lípa družstva Torpedo Havířov B - Šumbark
24:00 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Rainer družstva KTG Bruises Opava B na 2 minuty za špatné vybavení
24:00 Vyloučen hráč #39 Tomáš Řeháček družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2+2 minuty za špatné vybavení
24:00 Vyloučen hráč #39 Tomáš Řeháček družstva Torpedo Havířov B - Šumbark do konce utkání - technický trest
19:21 GÓL KTG Bruises Opava B! 3:1
Branku družstva KTG Bruises Opava B vstřelil #10 Daniel Chládek, asistoval #60 Jakub Jagusztyn (3:1)
12:30 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #9 Martin Varta, asistoval #13 Pavel Rajdus (3:0)
11:52 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #13 Pavel Rajdus, asistoval #6 Milan Pasterny (2:0)
02:29 GÓL Torpedo Havířov B - Šumbark! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #9 Martin Varta, asistoval #27 Aleš Pekárek (1:0)