Antonín SIKORA
  • 35 34:44
    Coyotes

1.FK Ostrava JIH - FbC Coyotes Jablunkov B 4:3
branky: 4. Marek Plaček, 4. Petr Strakoš, 6. Marek Plaček, 7. Marek Plaček - 23. Michal Bártek, 24. Václav Bolek, 33. Jakub Legierski; rozhodčí: Daniel Kotzur - Jan Adamík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Václav Šigut ? - Jaroslav Heczko ?; po třetinách: 4:0, 0:2, 0:1
34:44 Timeout FbC Coyotes Jablunkov B
34:41 Poslední necelá minutka a půl, bude to boj
34:00 Vyloučen hráč #15 Antonín Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za hrubost
33:59 Antonín Sikora agresivně položil ostraváka na zem
32:16 Timeout 1.FK Ostrava JIH
32:12 GÓL FbC Coyotes Jablunkov B! 4:3
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil #9 Jakub Legierski bez asistence (4:3)
32:12 Jakub Legierski nádherně vymetl pavučinku, ostravský golman nestihl ani zareagovat
30:42 Ostravský hráč padá a leží na zemi, vypadá to že se jen tak nepostaví.
29:15 Skóre se stále nemění, přijde nějaká speciální formace ze strany Jablunkova jak jsme zvykli z dřívějška?
25:53 Utkání vypadá spíš jak šermový souboj než florbal.
23:53 Bartek chtěl svůj golik napodobit znovu ale vystřelil až do stropu.
23:04 GÓL FbC Coyotes Jablunkov B! 4:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil #25 Václav Bolek, asistoval #15 Antonín Sikora (4:2)
22:20 GÓL FbC Coyotes Jablunkov B! 4:1
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil #27 Michal Bártek, asistoval #32 Jan Szmek (4:1)
22:20 Michal tento gól vstřelil pro jeho hoe která údajně sleduje toto utkání.
19:05 21 z jablunkova střílí příklpem z poloviny ale pouze ostravskému obránci do koulí.
15:45 Hráč číslo 28 si objel Jablunkov jak kuželky, asi hráli cukr káva limonáda..
13:49 Jakub Legireski má tvrdé tělo jak hulk, odstavil čistě soupeře a ten skončil 3 metry za mantinelem
11:59 Velmi emočne zahrána třetina. Bártek pronáši “je to ostuda kurva“
10:43 Rozhodčí asi panu Bártkovi vážne nechcou dopřát faul nebo si možná jen zavřeli očí. Kdo ví odpoví..
09:54 Jablunkov se začína zbytečne zbavovat míčku a střílí je až na strop.
09:16 Utkání sleduje i náveská legenda Marcel Heczko, tímto ho zdravíme a přejeme mu hezkou podívanou.
08:07 Antonín Sikora si spletl mantinel se soupeřem a zhazuje rovnou celou řadu mantinelů a zapojuje pořadatelé na opravení.
06:42 Z jablunkovské střídačky už slyšíme pouze sprostá slova, ostrava vede už o čtyři
06:41 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 4:0
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #5 Marek Plaček, asistoval #29 Tomáš Hrbáč (4:0)
05:22 Ostrava odskakuje na 3 brankový rozdí, Jablunkovský úsměv rychle spadl, myslím že je na čase aby jakub legierski pronesl motivační řeč..
05:07 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 3:0
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #5 Marek Plaček bez asistence (3:0)
04:05 Hráč číslo 55 z ostravy padá a pořvává na rozhočiho “tak ale kurva“
03:43 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 2:0
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #22 Petr Strakoš bez asistence (2:0)
03:28 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 1:0
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #5 Marek Plaček bez asistence (1:0)
02:40 Jakub Legierski odstřeluje skákavý míček, ale spíš to vypadalo jak by se chystal střelit basebalový houmran.
01:37 Utkání zatím bez gólu, ale vidíme jasný tlak ze strany Jablunkova.