4:7
    Ester VOLNÁ
    ()

FbK Horní Suchá C - FbC KOVO KM Frýdek-Místek B 4:7
branky: 1. Milan Mašurka, 21. Ondřej Hašek, 23. Petr Bezděčík, 27. Marcin Kozic - 5. Jakub Šaněk, 12. Jakub Šaněk, 21. Jan Kostka, 23. Jan Kostka, 29. Dalibor Morys, 34. Dalibor Morys, 36. Ester Volná; rozhodčí: Daniel Kotzur - Jan Adamík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Jeřábek ? - Tomáš Stopka -4; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:3
35:05 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek B! 4:7
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek B vstřelil #88 Ester Volná bez asistence (4:7)
35:05 Pani Volná získává rovnou dvě ceny, nejhezčí i nejlepši
33:11 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek B! 4:6
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek B vstřelil #67 Dalibor Morys, asistoval #88 Ester Volná (4:6)
28:27 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek B! 4:5
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek B vstřelil #67 Dalibor Morys, asistoval #14 Jakub Šaněk (4:5)
26:17 GÓL FbK Horní Suchá C! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #19 Marcin Kozic, asistoval #77 Jan Goryczka (4:4)
22:26 GÓL FbK Horní Suchá C! 3:4
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #2 Petr Bezděčík, asistoval #8 Milan Mašurka (3:4)
22:23 Vyloučen hráč #20 Lucie Schwarzová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek B na 2 minuty za sekání
22:05 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek B! 2:4
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek B vstřelil #63 Jan Kostka bez asistence (2:4)
20:54 GÓL FbK Horní Suchá C! 2:3
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #33 Ondřej Hašek, asistoval #77 Jan Goryczka (2:3)
20:20 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek B! 1:3
11:54 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek B! 1:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek B vstřelil #14 Jakub Šaněk bez asistence (1:2)
04:55 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek B! 1:1
00:27 GÓL FbK Horní Suchá C! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #27 Milan Mašurka, asistoval #8 Milan Mašurka (1:0)
00:10 Zdravíme vás u tohoto utkání a přejeme vám příjemné sledování našich komentářů, my si užíváme hezkou podívanou na krásné slečny z frýdku místku.