2:5
    Tomáš KŘÍŽ
    (Sasyn)

1.FK Ostrava JIH - 1. FBK Eagles Orlová C 2:5
branky: 22. Marek Plaček, 24. Radim Šebesta - 17. Jakub Sasyn, 27. Jakub Sasyn, 30. Tomáš Přeček, 31. Patrik Hájek, 33. Tomáš Kříž; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Václav Šigut 14 - Martin Siřinek 8; po třetinách: 0:0, 2:1, 0:4
36:00 Střely ve 3. části: 3:6
35:59 Nechť stále vítězí Eagles.
34:09 Rzyman trefuje Šebestu, který mu blokuje pokus.
32:48 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 2:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #8 Tomáš Kříž, asistoval #52 Jakub Sasyn (2:5)
32:48 Další branka Orlové a využité oslabení. Sasyn zastavil pokus Ostravy a vydal se do protiútoku, naběhnul si na střed, kde zadovkou posunul na Kříže a ten prostřeluje k tyči Šiguta.
31:28 Vyloučen hráč #12 Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová C na 2 minuty za bránění ve hře
30:40 Timeout 1.FK Ostrava JIH
30:40 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 2:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #48 Patrik Hájek, asistoval #88 Jakub Ochman (2:4)
30:40 Tak to je branka snů! Ochman za vlastní brankou přihrál Hájkovi, který projel celé hřiště, vymíchal 4 protihráče, vymíchal Šiguta a zavěsil. Jak jednoduché a krásné.
29:47 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 2:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #15 Tomáš Přeček, asistoval #52 Jakub Sasyn (2:3)
29:47 Skvělý volný úder pro Orlovou! Ta rozehrála standartku ve velkém brankovišti, Přeček posunul na Sasyna, ten mu vrátil a Přeček ze vzduchu prostřelil Šiguta.
28:59 Orlová v plném počtu.
28:55 Kříž s Babišem šetří čas ve vlastním oslabení a drží míček na svých hokejkách, Ostrava je napadá, ale dva jmenovaní jim nedávají kulatý nesmysl.
27:18 Pleva sám tváří v tvář ve vlastním oslabení dělal kličku Šigutovi, ale Šigut se položil na zem a míček Plevovi ukradnul.
26:59 Vyloučen hráč #52 Jakub Sasyn družstva 1. FBK Eagles Orlová C na 2 minuty za hrubost
26:43 Pudil se s tím nemazal a posílá míček přes všechny čáry.
26:03 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 2:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #52 Jakub Sasyn, asistoval #5 Ondřej Babiš (2:2)
26:03 Máme vyrovnáno! Sasyn projel obranou jako nůž máslem a krásnou střelou dvacet nad ledem nedal Šigutovi šanci.
25:50 Babiš z výběhu razítkuje zadní mantinel.
25:13 Hájek dře jak kůň, ale zatím bez odměny, tak snad se podaří.
24:23 Rzyman se vydal na zteč, ale tři protihráči byli nad jeho síly a útočný výpad byl zastaven.
24:00 Střely ve 2. části: 4:8
23:52 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 2:1
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #43 Radim Šebesta, asistoval #29 Tomáš Hrbáč (2:1)
23:35 S tím autobusem, co teď Ostrava zaparkovala, tak by se ani Chelsea za dob své největší slávy nemusela stydět.
23:18 Sasynův pokus zablokován.
22:55 Skvělý Moll blokuje jako ďas. Teď dvakrát zablokoval Blokesche.
21:50 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 1:1
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #5 Marek Plaček, asistoval #79 Jiří Romaniec (1:1)
21:23 Na Rzymana zívala prázdná branka, ale z voleje to poslal někam směrem na Ostravu.
21:00 Hájek koupelny dneska jedou, ten kluk je neskutečný na hokejce, ale přihrávka neprošla. To přijde.
19:43 Ostrava v plném počtu.
19:35 Sasyn moc v úhlu na to, aby mohl změnit skóre na číslovku dva.
17:55 Šigut akrobaticky vyškrábnul pokus Přečka z velkého brankoviště, taky dobrý pokus.
17:43 Vyloučen hráč #29 Tomáš Hrbáč družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za špatné střídání
17:43 Orlová v další přesilovce. Ostrava nenapočítala správně do 5 a v 6 chtěli hrát. To nám pravidla nedovolují a Eagles má přesku.
17:40 Hájek rozkmital své rychlé nohy a vydal se na zteč, ale napálil zaparkovaného Cichého před kasou Šiguta.
17:11 Hájek mohl být za hrdinu, ale jeho pumelice našla Kubinu, který mu pokus zastavil.
16:05 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #52 Jakub Sasyn, asistoval #12 Matyáš Pleva (0:1)
16:05 Máme odšpuntováno! Pleva z rohu našel nahoře Sasyna, který svou dělovkou vymetá levé víko Šigutovi brány. Tady byl hostující brankář bez šance.
15:45 Kříž dělá berušku do ramena Šiguta. Zoolog jeden.
15:11 Vyloučen hráč #6 Norbert Blokesch družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za sekání
15:11 První přesilovka pro Eagles. Dřevorubeckou show talentů vyhrál Blokesch, Orlová posílá své přesilovkové komando.
14:09 Sasyn si odskočil na mantinel, kam poslal Babiš svou nahrávku, ale Sasyn netrefil odkrytý prostor mezi nožkama Šiguta. Jak nám ta hudba mohla krásně znít.
13:09 Blokesh se po chybě dostal k volnému míčku, ale asi ze dvou metrů přestřeluje domácí svatyni, hostující útočník akorát protočil oči v sloup a šel vystřídat.
12:29 Rzyman vyprášil betony Šiguta.
12:00 Střely v 1. části: 3:5
11:34 Šigut vychytal Babiše na brankové čáře, pokus Babiše už mířil obloučkem do brány, ale hostující muž v masce se roztáhnul jako žába.
10:21 Eagles v plném počtu.
10:12 Ostrava v plném počtu.
10:01 Šebesta se vydal na zteč domácí brány, ale jeho pokus je taky umístěn do rohu brány. Střelci zatím nepřesní.
08:59 Hájek to zkoušel vzít na sebe, tak se od mantinelu vytočil a natáhl ke střele, ale pravý vinkl zůstal nepokořen. To má za to, že včera nebyl na tréninku.
08:12 Vyloučen hráč #55 Simon Kvapil družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
08:12 Dneska to tu lítá jak u Verdunu ty ruce vzhůru. Kvapil nedodržel tři metry a rozhodčí jsou nekompromisní.
07:38 Tomáš Kříž utekl ve vlastním oslabení, ale bohužel zamířil někam do rohu haly a rozehrávat budou muži v zeleném.
06:21 Vyloučen hráč #12 Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová C na 2 minuty za nesportovní chování
06:21 Vyloučen hráč #12 Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová C na 2 minuty za hrubost
06:21 Ostrava dostane přesilovou hru, Pleva byl poslán za katr, kde si odpyká hned 4.minutový trest.
06:08 Siřinek skáče na zem v bráně domácích, aby pokryl přízemní střelu Šebesty.
04:53 Kříž vyzval k tanci Rzymana, který s ním šel v tandemu dva na jednoho, kde první jmenovaný krosem hledal druhého, ale přestřeluje v obrovské šanci. Šancí jak máků, ale zatím bez gólové radosti.
04:24 Šigut chytá pokus Plevy ze střední vzdálenosti, domácí forvard se zastřeluje.
03:00 Zdravíme Tomáše Bečku a Martina Tökölyho, zatímco ti dva ještě spokojeně spinkají nebo dávají ranní modlitby, tak tady probíhá florbalová válka.
02:26 Koupelny Hájek sro dneska vypsaly akci, když vymícháte tři protihráče, čtvrtého dostanete zadarmo.
01:25 Kuba Kubina dělal svým pohybem bordel na brankovišti hostů a dostal se k odraženému míčku, ale Kvapil mu vzal tutovku na brankové čáře.
00:43 Tlak pokračuje, Sasyn se obtočil kolem svého těla a krosem našel Plevu, ten z první střílí do boční sítě. Tak snad to příště bude do černého.
00:04 První šance hned po buly a Orlová se mohla radovat, ale Pleva přestřeluje hostující kasu tak o metřík.
00:00 Vítejte na zápasu Galacticos. Dneska jsme si ráno přivstlali, abychom viděli zápas dvou týmů, které si nic nedarují, show může začít.