• 36 35:18
    5:6
    (Konderla)

FbK Horní Suchá C - FbC Coyotes Jablunkov B 5:6
branky: 7. Marcin Kozic, 11. Ondřej Hašek, 15. Marcin Kozic, 16. Milan Mašurka, 20. Milan Mašurka - 2. Jakub Czernek, 16. Jakub Czernek, 16. Jan Konderla, 19. Jakub Czernek, 21. Jakub Czernek, 36. Jakub Czernek; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 4 + Filip Krajíček TDKU + 4:5; využití: 0:2; zásahy brankářů: Róbert Malošík ? - Jaroslav Heczko ?; po třetinách: 2:1, 3:4, 0:1
36:00 Střely ve 3. části: 5:4
35:18 Timeout FbK Horní Suchá C
35:18 GÓL FbC Coyotes Jablunkov B! 5:6
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil #13 Jakub Czernek, asistoval #5 Jan Konderla (5:6)
33:16 Vyloučen hráč #54 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá C na 2+2 minuty za nesportovní chování
33:16 Vyloučen hráč #54 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá C do konce utkání
33:16 Vyloučen hráč #54 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá C na 2 minuty za vysoká florbalka
32:37 Vyloučen hráč #13 Jakub Czernek družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za hrubost
32:37 Vyloučen hráč #24 Petr Bezděčík družstva FbK Horní Suchá C na 2 minuty za hrubost
27:38 Vyloučen hráč #42 Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání
25:21 Timeout FbC Coyotes Jablunkov B
24:00 Střely ve 2. části: 5:7
23:01 Vyloučen hráč #2 Jakub Boreński družstva FbK Horní Suchá C na 2 minuty za bránění ve hře
21:58 Vyloučen hráč #97 Michal Staszko družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání
20:59 GÓL FbC Coyotes Jablunkov B! 5:5
20:56 Vyloučen hráč #2 Jakub Boreński družstva FbK Horní Suchá C na 2 minuty za hra rukou
19:25 GÓL FbK Horní Suchá C! 5:4
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #71 Ondřej Hašek (5:4)
18:47 GÓL FbC Coyotes Jablunkov B! 4:4
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil #13 Jakub Czernek, asistoval #28 Martin Cieslar (4:4)
15:53 GÓL FbC Coyotes Jablunkov B! 4:3
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil #5 Jan Konderla, asistoval #13 Jakub Czernek (4:3)
15:10 GÓL FbK Horní Suchá C! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #12 Milan Mašurka bez asistence (4:2)
15:05 GÓL FbC Coyotes Jablunkov B! 3:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil #13 Jakub Czernek bez asistence (3:2)
14:32 GÓL FbK Horní Suchá C! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #11 Marcin Kozic bez asistence (3:1)
12:00 Střely v 1. části: 6:4
10:31 GÓL FbK Horní Suchá C! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #71 Ondřej Hašek, asistoval #8 Milan Mašurka (2:1)
09:14 Utkání je nahoru dolů jako na horské dráze. Nic moc docela nuda
08:20 Dobrý den, zdravím vás z Gymnázia v Orlové kde se hraje poslední zápas dnešního dne. Myslím že nejsem jediný kdo už se těší domů na oběd.
08:07 Vyloučen hráč #5 Jan Konderla družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za hra na zemi
06:10 GÓL FbK Horní Suchá C! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #11 Marcin Kozic, asistoval #9 Grzegorz Diaków (1:1)
03:07 Vyloučen hráč #97 Michal Staszko družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za špatné střídání
01:49 GÓL FbC Coyotes Jablunkov B! 0:1