4:7
    Tomáš MEKYSKA
    (Vykydal)

SK K2 Prostějov - FBC Mohelnice 4:7
branky: 1. Adam Anděl, 6. Filip Zips, 13. Patrik Lošťák, 17. Jakub Lasovský - 11. Alex Vytopil, 18. Štefan Bubela, 26. David Horák, 32. Tomáš Paprsek, 37. Alex Vytopil, 42. David Horák, 45. Tomáš Mekyska; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 0 + Adam Hurdálek 4 + TT:0; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Vojtěch Coufal -6 - Vojtěch Hrachovina -4; po třetinách: 3:1, 1:2, 0:4
44:33 GÓL FBC Mohelnice! 4:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #11 Jan Vykydal (4:7)
41:28 GÓL FBC Mohelnice! 4:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #79 Tobiáš Svozil (4:6)
36:41 Timeout SK K2 Prostějov
36:41 GÓL FBC Mohelnice! 4:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #13 Alex Vytopil, asistoval #83 David Horák (4:5)
31:25 GÓL FBC Mohelnice! 4:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Paprsek, asistoval #25 Petr Pátek (4:4)
25:22 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #13 Alex Vytopil (4:3)
17:06 GÓL FBC Mohelnice! 4:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #5 Štefan Bubela, asistoval #44 Tomáš Mekyska (4:2)
16:27 GÓL SK K2 Prostějov! 4:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #52 Jakub Lasovský, asistoval #1 Vojtěch Coufal (4:1)
16:27 Vyloučen hráč #11 Adam Hurdálek družstva SK K2 Prostějov do konce utkání - technický trest
16:27 Vyloučen hráč #11 Adam Hurdálek družstva SK K2 Prostějov na 2+2 minuty za špatné vybavení
15:40 Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil #10 Lukáš Stach.
12:27 GÓL SK K2 Prostějov! 3:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #13 Patrik Lošťák bez asistence (3:1)
10:09 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #13 Alex Vytopil z trestného střílení (2:1)
05:46 GÓL SK K2 Prostějov! 2:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #69 Filip Zips, asistoval #33 Adam Anděl (2:0)
00:23 GÓL SK K2 Prostějov! 1:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #10 Lukáš Stach (1:0)