• 45 44:27
    14:5
    (Fridel)

FBC ORCA KRNOV - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 14:5
branky: 2. Tomáš Fridel, 5. Tomáš Fridel, 10. Tomáš Rusek, 11. Tomáš Fridel, 15. Josef Černý, 22. Tomáš Fridel, 25. Tomáš Fridel, 29. Tomáš Fridel, 30. Viktor Zatloukal, 35. Patrik Doboš, 36. Tomáš Fridel, 39. Tomáš Fridel, 43. Adam Hlušíček, 45. Adam Hlušíček - 8. Oto Dressler, 13. Martin Hýnar, 19. Matěj Rebroš, 19. Tomáš Rusek, 41. Tomáš Rusek; rozhodčí: Adam Daniel - Martin Ručka; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Marián Mrukvia ?, Daniel Fiala ? - Martin Sklář ?; po třetinách: 5:2, 4:2, 5:1
44:27 GÓL FBC ORCA KRNOV! 14:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #6 Adam Hlušíček, asistoval #5 Tomáš Fridel (14:5)
44:27 Hala je ve varu, Hlušíček přidává další branku pro domácí.
42:43 GÓL FBC ORCA KRNOV! 13:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #6 Adam Hlušíček, asistoval #15 Viktor Zatloukal (13:5)
42:43 Je pravda, že přečíslení 2v1 umí domácí řešit krásně.
40:14 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 12:5
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #15 Tomáš Rusek, asistoval #21 Matěj Rebroš (12:5)
40:14 Rusek rychle využívá přesilovou hru a posílá Šulyho zpět do hry.
40:04 Vyloučen hráč #77 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
40:04 Sekyrka zezadu a Šuly míří opět na trestnou.
38:48 Fiala si připisuje první úspěšný zákrok.
38:11 GÓL FBC ORCA KRNOV! 12:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #77 František Šuly (12:4)
38:11 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Daniel Fiala družstva FBC ORCA KRNOV
38:11 Další výjezd a další gól.
35:20 GÓL FBC ORCA KRNOV! 11:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #6 Adam Hlušíček (11:4)
35:20 Klasika...
34:44 GÓL FBC ORCA KRNOV! 10:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #88 Patrik Doboš, asistoval #17 Dominik Blaha (10:4)
34:44 Blaha v rohu vypíchl míček Hýnarovi a následně Doboš prolomil svou střeleckou smůlu a přidává 10. branku svého týmu.
34:00 Lhoťan mohutným "Střídej" odvolává svou první formaci z hřiště.
32:46 Sklář si počíhal na backhandovou kličku Doboše.
31:52 Blaha se krásně zorientoval v předbrankovém prostoru, jeho dorážka však nemířila mezi tři tyče.
31:11 Máme tady poslední třetinu. Bude drama?
29:01 GÓL FBC ORCA KRNOV! 9:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #15 Viktor Zatloukal, asistoval #5 Tomáš Fridel (9:4)
29:01 Další situace 2v1 a další gól domácích.
28:16 GÓL FBC ORCA KRNOV! 8:4
28:16 Moc pěkná rozehrávka v podání Fridela s Hlušíčkem a máme tady další gól.. a taky double hattrick domácího Fridela.
26:37 Sklář nyní zneškodnil 3 střely domácích.
24:06 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:4
24:04 Konečně využitá přesilovka domácích a další gól Fridela.
23:50 Hlušíček vybombil granát takové síly, až z toho zlomil svou florbalku.
22:53 Vyloučen hráč #64 Jan Ondrášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za blokování florbalky
22:53 Ondrášek zblokoval jednu z domácích florbalek a za tento úkon si půjde odsedět trest.
21:43 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #17 Dominik Blaha (6:4)
21:43 Blaha v situaci 2 na 1 poslal na Fridela a ten přidává další branku domácích.
18:55 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:4
18:55 A další branka hostujícího týmu.
18:16 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Matěj Rebroš, asistoval #64 Jan Ondrášek (5:3)
18:16 Rožnovští vytáhl napadání a tato změna se vyplácí. Rebroš střelou do prázdné snižuje stav utkání.
17:50 Doboš předvedl parádní střídání, finální zakončení už však bylo nad jeho síly.
16:24 Největší vzrůšo této třetiny byl zatím výpadek časomíry. Naštěstí už nám vše funguje a zápas může pokračovat.
15:01 Tribuny praskají ve švech, lidi musí stát, správce uzavřel halu. Toto utkání sleduje celých 37 diváků! Děkujeme.
14:31 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #49 Josef Černý, asistoval #5 Tomáš Fridel (5:2)
14:31 Fridel opět obkroužil hřiště, následně nahrál Černému, který po zemi uklízí do brány.
12:40 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Martin Hýnar bez asistence (4:2)
12:40 Hýnar střelou nad rameno snížuje.
12:10 Sklář vytáhl zákrok maskou a vychytal Zatloukala.
10:26 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:1
10:26 Šuly vyřešil přečíslení 2 na 0 parádně a Fridel střelou do prázdné brány kompletuje hattrick. Další hattrick hero dne.
09:24 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:1
Vlastní branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #15 Tomáš Rusek (3:1)
09:24 Rusek si chtěl vyzkoušet jaké to je hrát za Orcu a přidává gól do vlastní sítě.
07:15 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #37 Oto Dressler, asistoval #21 Matěj Rebroš (2:1)
07:15 Dressler budí emoce v hale, máme sníženo.
06:00 Sklář si vychutnal prudkou střelu Černého.
05:30 Fridel měl na holi hattrick, ale nejspíš si ho schovává na lepší příležitost.
04:01 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel bez asistence (2:0)
04:01 Fridel si obkroužil celé hřiště a v oslabení přidává další branku.
03:16 Vyloučen hráč #77 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:16 Šuly nevybíravým způsobem poslal Rozkošného za mantinel a přijde si posedět.
01:23 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
01:23 Fridel z výběhu od mantinelu překonává Skláře a máme tady první branku utkání.