2:10
    Tomáš FRIDEL
    ()

FBC ORCA KRNOV - FBC Vikings Kopřivnice 2:10
branky: 39. Viktor Zatloukal, 45. Tomáš Fridel - 5. Vojtěch Frýdl, 14. Robert Socha, 15. Ondřej Holaň, 16. Robert Socha, 17. Tomáš Kusz, 17. Vítězslav Kríž, 18. Vítězslav Kríž, 35. Ondřej Holaň, 38. Josef Černý, 43. Vítězslav Kríž; rozhodčí: Robert Horák - Martin Ručka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Hradil ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 0:3, 0:4, 2:3
44:11 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel bez asistence (2:10)
42:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #14 René Libiger (1:10)
38:22 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:9
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #15 Viktor Zatloukal, asistoval #4 Čeněk Kohut (1:9)
37:32 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:9
Vlastní branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #49 Josef Černý (0:9)
34:29 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (0:8)
34:08 Vyloučen hráč #49 Josef Černý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
33:59 Vyloučen hráč #9 Jan Simper družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání
21:14 Vyloučen hráč #6 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
17:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #15 Ondřej Holaň (0:7)
16:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:6
16:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Tomáš Kusz, asistoval #9 Jan Simper (0:5)
15:18 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #13 Lukáš Michna (0:4)
14:48 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (0:3)
13:37 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #15 Ondřej Holaň (0:2)
04:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl, asistoval #15 Ondřej Holaň (0:1)