• 45 44:53
    3:5
    ()

1. SFK Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 3:5
branky: 5. Alex Foltyn, 17. Alex Foltyn, 45. Daniel Kantor - 4. Lukáš Michna, 7. Robert Socha, 16. Vítězslav Kríž, 43. Vítězslav Kríž, 45. Lukáš Michna; rozhodčí: Dalibor Plesník - Zbyněk Macura; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: René Nieslanik ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:2
44:53 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna bez asistence (3:5)
44:04 GÓL 1. SFK Havířov! 3:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #70 Daniel Kantor bez asistence (3:4)
42:20 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (2:4)
40:30 Vyloučen hráč #59 David Struś družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
16:26 GÓL 1. SFK Havířov! 2:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #34 Samuel Strakoš (2:3)
15:33 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #15 Ondřej Holaň (1:3)
06:10 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #13 Lukáš Michna (1:2)
04:13 GÓL 1. SFK Havířov! 1:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #90 Vojtěch Sasin (1:1)
03:19 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #8 Robert Socha (0:1)