• 39 38:44
    2
    Tomáš KUSZ

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC Vikings Kopřivnice 2:6
branky: 8. Richard Květák, 8. Adam Horák - 9. Vítězslav Kríž, 11. Vojtěch Frýdl, 18. Ondřej Holaň, 30. Jakub Kűffer, 32. Jan Simper, 35. Jan Simper; rozhodčí: Martin Ručka - Zdeněk Bartoš; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Kocián ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:2
38:44 Vyloučen hráč #6 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
37:40 Vyloučen hráč #34 Ondřej Pastorek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání
37:08 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
34:08 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jan Simper, asistoval #18 Ondřej Monsport (2:6)
31:28 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jan Simper, asistoval #6 Tomáš Kusz (2:5)
29:18 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kűffer, asistoval #13 Lukáš Michna (2:4)
28:43 Vyloučen hráč #5 Jakub Kűffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
19:27 Vyloučen hráč #18 Ondřej Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
17:31 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (2:3)
16:43 Vyloučen hráč #77 Jan Hudeček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za bránění ve hře
12:50 Vyloučen hráč #44 Richard Květák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání
10:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl, asistoval #17 Vítězslav Kríž (2:2)
08:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (2:1)
07:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #89 Adam Horák, asistoval #37 Adam Zárybnický (2:0)
07:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #44 Richard Květák, asistoval #45 Josef Slavík (1:0)