3:12
    Alex SOFRONIESKI
    (Vysloužil)

FBC Droždín - FBS Olomouc B 3:12
branky: 1. Ondřej Bezloja, 11. Vilém Jelínek, 15. Matěj Šiška - 10. Martin Ettel, 13. Martin Ettel, 14. Tomáš Juříček, 19. Martin Ettel, 23. Martin Ettel, 25. Jan Vysloužil, 25. Jakub Michalec, 29. Vojtěch Mádr, 34. Jakub Michalec, 34. Jan Vysloužil, 35. Jan Borik, 35. Alex Sofronieski; rozhodčí: Petr Holan - Michal Cikryt; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Mareništiak ? - Dominik Steiner -3; po třetinách: 2:1, 1:4, 0:7
34:55 GÓL FBS Olomouc B! 3:12
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #27 Alex Sofronieski, asistoval #19 Jan Vysloužil (3:12)
34:44 GÓL FBS Olomouc B! 3:11
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #18 Jan Borik, asistoval #23 Martin Ettel (3:11)
34:00 Olomouc už střílí jen ostrýma - takový obrat jsme nečekali.
33:50 GÓL FBS Olomouc B! 3:10
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #19 Jan Vysloužil, asistoval #80 Petr Filip Navrátil (3:10)
33:03 GÓL FBS Olomouc B! 3:9
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #84 Jakub Michalec, asistoval #18 Jan Borik (3:9)
28:32 GÓL FBS Olomouc B! 3:8
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #40 Vojtěch Mádr bez asistence (3:8)
26:03 Vyloučen hráč #40 Vojtěch Mádr družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání
24:42 GÓL FBS Olomouc B! 3:7
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #84 Jakub Michalec, asistoval #52 Tomáš Juříček (3:7)
24:25 GÓL FBS Olomouc B! 3:6
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #19 Jan Vysloužil, asistoval #27 Alex Sofronieski (3:6)
22:30 Olomouc si vytvořila dvougólový náskok a konečně začala hrát. Uvidíme co na to Droždín.
22:28 GÓL FBS Olomouc B! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Martin Ettel, asistoval #52 Tomáš Juříček (3:5)
18:59 GÓL FBS Olomouc B! 3:4
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Martin Ettel, asistoval #84 Jakub Michalec (3:4)
14:24 GÓL FBC Droždín! 3:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #10 Matěj Šiška bez asistence (3:3)
13:02 GÓL FBS Olomouc B! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #52 Tomáš Juříček, asistoval #84 Jakub Michalec (2:3)
12:32 GÓL FBS Olomouc B! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Martin Ettel, asistoval #27 Alex Sofronieski (2:2)
10:45 GÓL FBC Droždín! 2:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #88 Vilém Jelínek, asistoval #97 David Neuschel (2:1)
09:40 GÓL FBS Olomouc B! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Martin Ettel, asistoval #13 Jakub Hoferek (1:1)
00:20 Úvodní gól neskutečně nakopl Droždín a snaží se vytěžit maximum z každé situace. Olomouc se zatím veze.
00:09 GÓL FBC Droždín! 1:0
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #5 Ondřej Bezloja bez asistence (1:0)