35
  • 35 34:03
    Letka

FBC Letka Toman Finance Group - FBC ORCA KRNOV 3:0
branky: 7. Tobiáš Plaček, 19. Matěj Kostřica, 29. Matěj Kostřica; rozhodčí: Radek Černý - Adam Tietz; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Kristián Křepel ? - Marián Mrukvia ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:0
35:56 Dnes už se nic nestane. I když Letka přijela v počtu 8 + 1, odveze si dnes výhru.
35:12 Mohyla střílel, Křepel tak tak dokázal jeho střelu zneškodnit vykopnutím.
34:31 Orca začala intenzivně napadat.
34:03 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
34:03 Letka se jde poradit a bere si timeout.
33:25 Jasný pokyn Petkovského: "Pressujme, nemáme čas."
31:00 Pět minut do konce. Míček měla Orca a kombinovala. Juroška ale nahrál nepřesně a míček získal Plaček, který šel sám na branku. Třefil horozeckou zeď za brankou, naštěstí dnes horolezci nepřišli.
30:13 Mrukvia dal dlouhý výhoz, domácí ale míček těsně za půlkou ztratili.
29:05 Další využitá přesilovka Letky.
28:47 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica, asistoval #32 Tobiáš Prasek (3:0)
27:48 Vyloučen hráč #23 Sebastian Tököli družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
25:18 Babiš si spletl Tököliho se svým spoluhráčem a přihrál mu. Byla z toho situace 1:0, avšak Tököli střílel nad.
24:00 Utkání Česko - Švédsko 3:3. Probíhá 16. minuta třetí třetiny.
22:23 Orca má mnoho šancí. Kdyby před tou kasou někdo čekal na přihrávku, už by si domácí připsali tak 4 branky.
20:59 Mohyla dal utkání nyný grády a pořádně to rozběhl. Nahrál před branku, ale nikdo tam nebyl.
20:11 Doboš získal míček před brankou Letky a střílel. Křepel vyráží.
19:30 Plaček s výhodou projel celé hřiště. Zastavil ho až Juroška.
18:54 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica, asistoval #9 Tobiáš Plaček (2:0)
18:54 Doboš se provinil sekáním. Letka přesilovku ihned využila.
18:35 Vyloučen hráč #88 Patrik Doboš družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
18:30 Doboš orazítkoval břevno Křepela.
16:45 Na míčku se střídají oba týmy.
15:42 Juroška vybojoval míček na půlce. Párkrát si ho pokopl, jako zkušený fotbalista a byl u branky Letky. Nic z toho nebylo.
14:29 Orca má hráče rozebrané, tudíž se Letka nyní nikam nedostane.
13:46 Petkovský střílel z první, ale přihrávka jeho spoluhráče mu nesedla.
12:19 Buly druhé třetiny pro Orcu, která vytáhla míček až na polovinu Letky. Přihrávkou Doboše na Edelsbergera tato akce skončila.
12:00 Kdyby to někoho zajímalo, tak probíhá třetí třetina a třetí minuta zápasu Česko - Švédsko. Stav utkání 2:2.
10:52 Oba týmy se nikam neženou, tempo je pomalé.
08:46 Rozehrávka Orcy z rohu, následná přihrávka na střed na Imricha. Imrich přihrávku špatně zpracoval, ale stihl vystřelit. Křepel chytá.
06:39 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Tobiáš Plaček, asistoval #94 Matěj Kostřica (1:0)
05:34 Rozehrávka Orcy zhruba na půlce. Bohužel se Tököli s Dobošem nedohodli, jakým způsobem to rozehrají a míček získala Letka.
04:19 Mohyla z pozice obránce krásně diriguje své spoluhráče.
02:56 Nepřesná přihrávka Miecha před branku Orcy. Míček posbíral Tököli.
02:24 Letka kombinuje na své polovině a snaží se něco vymyslet.
01:16 Střela Praska do bloku.
00:22 Úvodní buly vyhrála Letka a vytáhla míček až na polovinu Orcy, kde ho ztratila a byl z toho brejk.
00:00 Pokřiky jsme slyšeli, jdem na to!
00:00 Dobrý večer, vážení sportovní diváci. Vítám vás z haly na Janáčkově náměstí, ve které se dnes uskuteční dohrávka 1. kola 2. ligy dorostenců mezi domácí Orcou a hostující Letkou. Oba týmy se již rozcvičují, protože za chvíli začínáme. Přeji příjemnou zábavu!