• 35 34:42
    9:3
    (Bartulík)

1. SFK Havířov B - FBC ORCA KRNOV 9:3
branky: 1. David Tkadlec, 1. Marian Gerlašinský, 3. Filip Šafarčík, 18. David Vaněk, 24. Daniel Kantor, 26. Marian Gerlašinský, 29. Matyas Basta, 32. Matyas Basta, 35. Marian Gerlašinský - 15. Tim Ulmann, 17. Patrik Doboš, 23. Drahoslav Polzer; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Keberle; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Gola ? - Marián Mrukvia ?; po třetinách: 3:0, 2:3, 4:0
34:42 GÓL 1. SFK Havířov B! 9:3
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #13 Marian Gerlašinský, asistoval #26 Max Bartulík (9:3)
31:01 GÓL 1. SFK Havířov B! 8:3
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #9 Matyas Basta, asistoval #29 Daniel Kantor (8:3)
28:12 GÓL 1. SFK Havířov B! 7:3
25:55 GÓL 1. SFK Havířov B! 6:3
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #13 Marian Gerlašinský, asistoval #77 Lukáš Gola (6:3)
23:48 GÓL 1. SFK Havířov B! 5:3
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #29 Daniel Kantor, asistoval #88 David Tkadlec (5:3)
23:33 Vyloučen hráč #20 Martin Koláček družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání
22:22 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #26 Drahoslav Polzer, asistoval #19 Lukáš Mohyla (4:3)
17:59 GÓL 1. SFK Havířov B! 4:2
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #6 David Vaněk, asistoval #60 Matyáš Kudláček (4:2)
16:53 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #88 Patrik Doboš, asistoval #96 Tim Ulmann (3:2)
14:40 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Tim Ulmann bez asistence (3:1)
14:25 Krásná individuální akce Krnova, která bohužel neskončila gólem.
11:57 Kapitán havířovského celku si spletl fotbal s florbalem.
07:19 Tento zápas sleduje neskutečných 30 diváků, napětí v hale by se dalo krájet.
02:30 GÓL 1. SFK Havířov B! 3:0
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #38 Filip Šafarčík, asistoval #9 Matyas Basta (3:0)
02:29 Neskutečná kombinace mezi Šafarčíkem a Bastou která končí gólem.
00:45 GÓL 1. SFK Havířov B! 2:0
00:36 GÓL 1. SFK Havířov B! 1:0
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #88 David Tkadlec, asistoval #38 Filip Šafarčík (1:0)
00:01 Hráč s číslem 38 Filip Šafarčík dnes vypadá opravdu ve formě.