• 29 28:26
    5:1
    ()

1.MVIL Ostrava - 1.FK Ostrava JIH 5:1
branky: 3. Jakub Homola, 16. Matěj Skopal, 17. Marián Drbohlav, 26. Jakub Homola, 29. Adam Žákovský - 29. Roman Mišurec; rozhodčí: Matyáš Grzymek - Dominik Malohlava; vyloučení: 3 + Vítek Špaček TT + 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Miloslav Holek ? - Filip Knebel ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1
28:26 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 5:1
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #31 Roman Mišurec bez asistence (5:1)
28:12 GÓL 1.MVIL Ostrava! 5:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #43 Adam Žákovský, asistoval #75 Vítek Špaček (5:0)
28:12 Vyloučen hráč #75 Vítek Špaček družstva 1.MVIL Ostrava na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
28:12 Vyloučen hráč #75 Vítek Špaček družstva 1.MVIL Ostrava do konce utkání - technický trest
27:05 Vyloučen hráč #23 Jakub Homola družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
25:35 GÓL 1.MVIL Ostrava! 4:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #23 Jakub Homola bez asistence (4:0)
24:38 Vyloučen hráč #12 Robert Lakosil družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
16:46 GÓL 1.MVIL Ostrava! 3:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Marián Drbohlav, asistoval #23 Jakub Homola (3:0)
15:43 GÓL 1.MVIL Ostrava! 2:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #8 Matěj Skopal, asistoval #23 Jakub Homola (2:0)
15:00 Vyloučen hráč #6 David Procházka družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
11:51 Vyloučen hráč #31 Roman Mišurec družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za sekání
02:57 GÓL 1.MVIL Ostrava! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #23 Jakub Homola, asistoval #55 Jakub Tichý (1:0)