5:7
    Matěj MIHALEČKO
    (Jícha)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC TIGERS PORUBA 5:7
branky: 5. Ondřej Havrila, 10. Jan Mendel, 23. Jan Gryc, 23. Jan Mendel, 28. Jiří Němec - 1. Jonáš Vaněk, 4. Jonáš Vaněk, 21. Josef Botek, 22. Ondřej Birke, 25. Jonáš Vaněk, 34. Ondřej Birke, 36. Matěj Mihalečko; rozhodčí: Václav Šumšal - Robert Horák; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Přibyla ? - Tomáš Luzar ?; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:3
35:58 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 5:7
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #47 Matěj Mihalečko, asistoval #44 Dominik Jícha (5:7)
35:33 Timeout FBC TIGERS PORUBA
33:55 Kluci nám předvedli nádherný kulinářský um. Jen ať vaří dál. Všechny suroviny smícháme, nalijeme na vymazaný a vysypaný plech a v předem vyhřáté troubě upečeme.
33:54 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 5:6
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #25 Ondřej Birke, asistoval #34 Josef Botek (5:6)
32:23 Vyloučen hráč #10 Ondřej Adámek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:15 Branka Tigers se dostává pod neúprosnou salvu opavských střel. Naštěstí žádné góly nebyli proměněny. Rozinky do našeho perníku nepoužijeme, protože jsou objektivně dost hnusné.
27:04 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #44 Jan Gryc (5:5)
26:45 Neskutečné akce Tigers zůstávají neproměněné. Opava by tím mohla získat navrch. necelé 2 hrnky mléka
25:00 Tigers otevírá finální třetinu gólem. Trenér Keberle projevil nadšení svým bojovým výkřikem. 2 lžíce kakaa
24:23 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 4:5
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #57 Jonáš Vaněk, asistoval #44 Dominik Jícha (4:5)
22:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #2 Jan Mendel, asistoval #67 Dalibor Hruška (4:4)
22:08 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jan Gryc, asistoval #67 Dalibor Hruška (3:4)
21:50 Neuvěřitelná spoluhra Tigers. Kluci fakt dneska vaří naprosté dobroty. 1 lžíce skořice
21:34 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 2:4
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #25 Ondřej Birke, asistoval #45 Miroslav Chovanec (2:4)
21:00 Kletba prolomena. Opaváci zlomeni. Teď už tam začnou padat jak švestky. 1 lžíce skořice
20:41 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 2:3
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #34 Josef Botek, asistoval #57 Jonáš Vaněk (2:3)
20:20 Tigers má opravdu problémy dostat se na soupeřovu polovinu. Trenér Keberle se snaži nabádat svěřence k lepším výkonům, ale zatím bez úspěchu. 1/2 hrnku oleje
16:50 Neuvěřitelné pozorovatelské schopnosti rozhodčích se prokázali v plné ráži. Předpokládáme, že se nějakým způsobem dostali ke kouzelnému kukátku z Harryho Pottera. 2 lžíce medu
16:40 Vyloučen hráč #44 Dominik Jícha družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za hra rukou
16:40 Neuvěřitelné zákroky brankáře Tigers. Opravdu jako ocelová zeď. Míček se radši zlomí, než aby prošel zkrz. 1 vejce
15:00 Dle Stolku tento zákrok rozhodně nebyl faulem. Pískání rozhodčích tohoto zápasu je opravdu z jiného světa. 1/2 prášku do pečiva
14:23 Vyloučen hráč #34 Josef Botek družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za hrubost
13:00 Tigers se nemůže dostat do dobré střelecké pozice. Toto bude ještě napínavý zápas. 1 prášek do perníku
09:58 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #2 Jan Mendel, asistoval #8 Jiří Němec (2:2)
09:20 Trenér Keberle je z výkonu Tigers tak nadšený, že radši odešel z lavičky a šel mezi diváky. Tomu se říká pořádná trenérská práce. 150 g cukru
06:33 Opava teď drží Tygry pěkně zkrátka. Ale gól naštěstí ne a ne padnout. 400 g hladké mouky
05:06 Menší chyba u stolku byla jednoduše vyřešena. Prostě jsme si řekli, že na to kašlem. Nejlepší je ale ta základní, na kterou vám přinášíme recept.
04:11 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #35 Ondřej Havrila bez asistence (1:2)
03:49 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:2
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #57 Jonáš Vaněk, asistoval #47 Matěj Mihalečko (0:2)
02:57 Vyloučen hráč #44 Jan Gryc družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
02:38 Vyloučen hráč #44 Dominik Jícha družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
02:30 Hra Tigers má mnoho podob. Někteří by mohli říct i příchutí. S marmeládou, povidly, cuketou či jablky, tolik variant k dispozici.
01:30 Tigers si neberou servítky a hned ze začátku zápasu skórují. Něco jako u nás skóruje perník. Perníková buchta patří mezi velmi oblíbené moučníky na plech, a tak není divu, že můžete narazit na desítky receptů.
00:29 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:1
00:01 Zápas Tigers opět započal a vy víte, co to znamená. Jde se vařit pořádný florbal a možná i něco dalšího.