• 36 35:56
    9:5
    (Červenka)

SK Domaslavice - FBC TIGERS PORUBA 9:5
branky: 9. Tadeáš Zuczek, 11. Daniel Mandrysz, 12. Ondřej Franek, 15. Filip Červenka, 17. Daniel Mandrysz, 23. Daniel Mandrysz, 30. Filip Červenka, 34. Ondřej Franek, 36. Daniel Mandrysz - 12. Miroslav Chovanec, 18. Dominik Jícha, 26. Jonáš Vaněk, 28. Matěj Mihalečko, 32. Matěj Mihalečko; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4 + Filip Noga OS:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lukáš Boruta ? - Matěj Hőpp ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 3:3
36:00 Střely ve 3. části: 7:12
35:57 A je konec!! Domaslavice ještě přidaly jeden gól ve čtyřech a berou 3 body.
35:56 GÓL SK Domaslavice! 9:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #53 Daniel Mandrysz, asistoval #16 Filip Červenka (9:5)
35:11 Hráči Domaslavic už si chodí ke konci zápasu odpočinout na trestnou. Poruba zkouší v 6, ale stále jen brání prázdnou bránu.
35:09 Vyloučen hráč #49 Tadeáš Zuczek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
34:46 Brankář Poruby veleslavil vychytaný nájezd. Aspoň něco se dnes povedlo. Skóre 8:5.
34:45 Trestné střílení družstva SK Domaslavice neproměnil #99 Tomáš Jantoš.
34:18 Tigers zkouší v 6 bez brankáře.
33:44 Červenka rozjel další akci, další skončila gólem. Dnes je opravdu ve formě.
33:43 GÓL SK Domaslavice! 8:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #2 Ondřej Franek, asistoval #16 Filip Červenka (8:5)
32:56 Domaslavice zvyšují tempo a snaží se odskočit na vyšší rozdíl. Střely však zatím lítají mimo.
31:13 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 7:5
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #47 Matěj Mihalečko, asistoval #57 Jonáš Vaněk (7:5)
30:03 Červenka z oslav gólu přímo na trestnou. Fanoušci ho ale stále milují.
30:02 Vyloučen hráč #16 Filip Červenka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:48 GÓL SK Domaslavice! 7:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #16 Filip Červenka bez asistence (7:4)
29:20 Birke střílel sám prakticky do prázdné branky. Boruta se zjevil a vychytal vše!
28:18 Teď byla akčnější sekvence, kdy si Noga sednul na 2+10 po tom, co nepochopitelně odstřelil soupeřovu florbalku ze země.
27:57 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 6:4
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #47 Matěj Mihalečko, asistoval #44 Dominik Jícha (6:4)
26:53 Vyloučen hráč #48 Filip Noga družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nesportovní chování
26:53 Vyloučen hráč #48 Filip Noga družstva SK Domaslavice - osobní trest
25:03 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 6:3
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #57 Jonáš Vaněk, asistoval #44 Dominik Jícha (6:3)
24:01 Poruba sice vede na střely, ale ukazuje se, jak moc dobrý den má Boruta.
24:00 Střely ve 2. části: 7:11
23:31 Filip Červenka obešel 4 hráče a zpoza brány zkoušel michigan. Bránu však minul.
22:28 Nyní hodně zvláštní gól, odrážel se ve velké výšce od florbalek. Rozhodčí po poradě uznávají.
22:27 GÓL SK Domaslavice! 6:2
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #53 Daniel Mandrysz, asistoval #99 Tomáš Jantoš (6:2)
20:45 Zuczek si dělá z hráču Poruby kuželky. Obešel tři, ale zakončení se mu nepovedlo.
20:18 Filip Noga nyní ukázkově ubránil 2 na 1.
19:56 Domaslavice by měly být důraznější před bránou. viděli jsme již několikátou akci, kde hráč ped bránou měl naprostý klid na zakončení.
17:43 Zuczek se dostal sám před bránu, nicméně netrefil vůbec nic.
17:09 Nyní i Poruba přidává špetku pohlednější akci a podruhé překonává Porubu.
17:08 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 5:2
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #44 Dominik Jícha, asistoval #85 Maxmilián Horňák (5:2)
16:34 Hráči Domaslavic po faulu vydřeli přihrávku a pod brankářem posunuli míček do brány. Halou se rozeznělo "Ne pětku ne".
16:28 GÓL SK Domaslavice! 5:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #53 Daniel Mandrysz, asistoval #2 Ondřej Franek (5:1)
14:14 Chrobok oblafnul každého hráče Poruby a vyslal Filipa Červenku do úniku. Ten už nezaváhal a brankáři nedal šanci.
14:13 GÓL SK Domaslavice! 4:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #16 Filip Červenka, asistoval #6 Aleš Chrobok (4:1)
13:21 Boruta je dnes velmi jistý v bráně.
12:01 Vstupujeme do druhé části za stavu 3:1. Snad už to bude atraktivněší než začátek.
12:00 Střely v 1. části: 8:9
11:56 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 3:1
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #45 Miroslav Chovanec, asistoval #57 Jonáš Vaněk (3:1)
11:49 Vyloučen hráč #16 Filip Červenka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
11:28 Zuczek vybojoval míček uprostřed hřiště. Obešel dva hráče a odevzdal míček do naprosto uvolněné pozice.
11:27 GÓL SK Domaslavice! 3:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #2 Ondřej Franek, asistoval #49 Tadeáš Zuczek (3:0)
10:40 Mandrysz chytře využil špatně postaveného hráče Poruby, o kterého opel střelu. Ta už pak spokojeně doskákala do prázdné brány.
10:39 GÓL SK Domaslavice! 2:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #53 Daniel Mandrysz, asistoval #49 Tadeáš Zuczek (2:0)
08:50 Zuczek krásným únikem překonal gólmana Poruby a dává první gól utkání.
08:49 GÓL SK Domaslavice! 1:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #49 Tadeáš Zuczek, asistoval #4 Jan Kuřil (1:0)
08:15 Boruta zkušeně likviduje příležitosti Poruby.
07:20 Nicmně Domaslavice nemají vůbec nic. Nespasil je ani příchod Filipa Červenky.
05:50 Naštěstí hráči Poruby jsou orientování jen na sebe, takže jakékoliv výhodné přihrávky přehlíží.
05:18 Zuczek nyní netrefil bránu o 10 metrů.
04:40 Domaslavice páchají čím dál tím víc chyb, které vedou do nebezpečných situací.
03:25 Boruta nyní skokem vychytal střel od půlky.
02:36 Domaslavicím se nedaří úniky přes křídlo. Úniky Poruby pak hasí fauly.
01:05 Začátek zápasu se rozbíhá v rychlém tempu. Oba týmy si tvoří akce a hrajou aktivně.
00:01 Vítáme diváky u online přenosu MS ligy dorostenců. Dnes budeme svědky atraktivního utkání Domaslavice - Poruba.