• 28 27:51
    2
    Roman SLADKÝ

FBK Štajgřy Ostrava - 1. SC Vítkovice Mustang C 1:7
branky: 5. Michal Meluš - 10. Tomáš Krásný, 14. Martin Grobelný, 15. Martin Myška, 18. Ondřej Bojko, 18. Jiří Mojžíšek, 23. Adam Kořínek, 26. Ondřej Bojko; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Adam Daniel; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Kábrt ? - Tomáš Veltšmíd ?; po třetinách: 1:1, 0:5, 0:1
35:30 Tak nakonec málem ještě gól, který by ale už nic na konečném výsledku nezměnil.
35:00 Zbývá poslední minuta a na obrat to nevypadá.
34:00 Průběh hry se nemění, Vítkovice kombinují a Štajgřy běhají.
30:30 Hráč Štajgrů Milan Růžička si nyní verbálně ulevil po nevydařeném zpracování a to až tak, že si přítomné děti nestíhaly zacpávat uši.
28:00 Áááá, trochu se nám přiostřilo a máme tady první vyloučení v zápase.
27:51 Vyloučen hráč #72 Roman Sladký družstva 1. SC Vítkovice Mustang C na 2 minuty za hrubost
26:00 A je tam další, golman "Žulv" neměl tentokrát šanci.
25:49 GÓL 1. SC Vítkovice Mustang C! 1:7
Branku družstva 1. SC Vítkovice Mustang C vstřelil #5 Ondřej Bojko, asistoval #24 Tomáš Krásný (1:7)
25:00 Prošlápnutý míček poskytuje týmům tolik potřebný čas na oddech.
24:01 Ze střídačky Štajgrů se navzdory nepříznivému výsledku line dobře známý odér plechovkového piva z Nošovic.
23:00 První zápas ve veteránské lize se zatím moc dobře pro Štajgry nevyvíjí :(
22:53 GÓL 1. SC Vítkovice Mustang C! 1:6
Branku družstva 1. SC Vítkovice Mustang C vstřelil #11 Adam Kořínek, asistoval #15 Jiří Mojžíšek (1:6)
18:30 Vítkovice ve druhé třetině zabraly a odskočily Štajgrům na rozdíl 4 gólů.
17:45 GÓL 1. SC Vítkovice Mustang C! 1:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice Mustang C vstřelil #15 Jiří Mojžíšek, asistoval #44 Martin Myška (1:5)
17:33 GÓL 1. SC Vítkovice Mustang C! 1:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Mustang C vstřelil #5 Ondřej Bojko, asistoval #21 Jaromír Veselý (1:4)
14:46 GÓL 1. SC Vítkovice Mustang C! 1:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice Mustang C vstřelil #44 Martin Myška, asistoval #15 Jiří Mojžíšek (1:3)
13:40 GÓL 1. SC Vítkovice Mustang C! 1:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Mustang C vstřelil #8 Martin Grobelný, asistoval #24 Tomáš Krásný (1:2)
09:00 GÓL 1. SC Vítkovice Mustang C! 1:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Mustang C vstřelil #24 Tomáš Krásný, asistoval #8 Martin Grobelný (1:1)
04:45 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 1:0
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #33 Michal Meluš, asistoval #46 Jiří Valenta (1:0)