• 36 35:57
    7:6
    (Daniš)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B 7:6
branky: 1. David Cigánek, 2. Jakub Sysala, 15. Otto Kubiš, 16. Tomáš Daniš, 24. Tomáš Daniš, 31. Jan Daniš, 36. Jakub Sysala - 9. Roman Švancer, 21. Filip Machálek, 26. Roman Švancer, 29. Ondřej Chalupa, 30. Ondřej Chalupa, 32. Miroslav Holenka; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 3 + Kamil Šešulka OS:1; využití: 1:3; diváků: 12; zásahy brankářů: David Kalus -6 - Jan Maceček -7; po třetinách: 2:1, 3:1, 2:4
35:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #70 Jakub Sysala, asistoval #38 Jan Daniš (7:6)
35:12 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
31:43 Zápas je vyhrocený až do konce a obě strany hrají ze svého maxima.
31:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 6:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #25 Miroslav Holenka, asistoval #3 Jan Dalecký (6:6)
30:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #38 Jan Daniš, asistoval #4 Ondřej Šalbut (6:5)
29:33 Vyloučen hráč #99 Michal Trunkát družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
29:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #13 Ondřej Chalupa bez asistence (5:5)
29:07 Vítkovice dorovnávají svého soupeře.
28:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #13 Ondřej Chalupa, asistoval #12 Roman Švancer (5:4)
25:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #12 Roman Švancer, asistoval #7 Martin Svoboda (5:3)
25:32 Vyloučen hráč #19 Otto Kubiš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
24:27 Kluci na obou stranách se už rozehřáli a hra vypadá úplně jinak než na začátku.
24:01 Úvodní rozehru třetí třetiny berou Vítkovice.
23:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #38 Jan Daniš (5:2)
23:36 Vyloučen hráč #13 Ondřej Chalupa družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání
22:39 Ostrava čeká na chybu v rozehrávce Vítkovic.
21:39 Vítkovice kombinují na polovině Ostravy ale stále jim chybí zakončení.
20:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #14 Filip Machálek, asistoval #13 Ondřej Chalupa (4:2)
19:53 Vyloučen hráč #5 Kamil Šešulka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - osobní trest
19:53 Vyloučen hráč #5 Kamil Šešulka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
19:40 Svoboda trefuje tyč.
16:39 Chalupa střílí ale Kalus chytá jeho střelu.
16:23 Další nebezpečný úník ze strany Ostravy.
15:47 Vítkovice se drží na polovině domácích ale chybí tam zakončení.
15:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #19 Otto Kubiš (4:1)
14:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Otto Kubiš, asistoval #8 Tomáš Daniš (3:1)
12:55 Hrubý dostal nahrávku před branku domácích ale jeho střela letěla přes hlavu Kaluse v brance.
12:01 Úvodní rozehru druhé třetiny berou Vítkovice.
11:19 Procentuální držení míčku je podle našeho odhadu vyrovnané.
09:41 Holenka s nápřahem až do nebes trefuje tyč domácí brány.
08:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #12 Roman Švancer, asistoval #5 Tomáš Matlenga (2:1)
08:24 Matlenga našel volného Švancera a ten dává první branku Vítkovic.
07:08 Daniš se vydal s míčkem na polovinu Vítkovic ale neměl komu nahrát.
04:30 René Duda blokuje každou střelu co jde ze strany Vítkovic.
02:40 Vítkovice přichází o míček na vlastní polovině a dostávají se pod tlak soupeře.
01:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
01:45 Krásnou kombinaci domácích zakončuje Jakub Sysala.
00:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 David Cigánek, asistoval #19 Otto Kubiš (1:0)
00:31 Ostrava otevírá zápas během prvních 30 sekund.
00:01 Úvodní rozehru berou Vítkovice