10:3
    Jan MORAVEC
    (Knap)

FBK Štajgřy Ostrava - S.K. P.E.M.A. OPAVA 10:3
branky: 4. Jan Moravec, 5. Tomáš Škatulár, 10. Jan Moravec, 12. Jan Moravec, 17. Petr Moravec, 18. Jiří Valenta, 22. Tomáš Škatulár, 26. Jan Moravec, 33. Petr Moravec, 36. Jan Moravec - 10. Jaromír Zwinger, 17. Lukáš Růžička, 33. Přemysl Novák; rozhodčí: Adam Kiovský - Ondřej Keberle; vyloučení: 0:5 + Jiří Štindl OS + 4 + TDKU; využití: 3:0; zásahy brankářů: Jiří Sláma ? - Bronislav Chládek ?; po třetinách: 4:1, 3:1, 3:1
35:32 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 10:3
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #7 Jan Moravec, asistoval #23 Petr Knap (10:3)
34:44 Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil #5 Matěj Halámek.
34:18 Vyloučen hráč #27 Lukáš Růžička družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
32:35 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 9:3
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #10 Petr Moravec, asistoval #4 Tomáš Trnka (9:3)
32:10 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #39 Přemysl Novák, asistoval #42 Dalibor Římský (8:3)
28:16 Vyloučen hráč #85 Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA do konce utkání
28:16 Vyloučen hráč #85 Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2+2 minuty za nesportovní chování
28:16 Vyloučen hráč #85 Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA - osobní trest
28:16 Vyloučen hráč #85 Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nesportovní chování
25:09 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 8:2
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #7 Jan Moravec, asistoval #81 Tomáš Škatulár (8:2)
21:55 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 7:2
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #81 Tomáš Škatulár z trestného střílení (7:2)
17:41 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 6:2
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #46 Jiří Valenta, asistoval #10 Petr Moravec (6:2)
16:47 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #27 Lukáš Růžička, asistoval #66 Jaromír Zwinger (5:2)
16:22 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 5:1
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #10 Petr Moravec, asistoval #81 Tomáš Škatulár (5:1)
12:51 Vyloučen hráč #85 Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za opakované přestupky
11:10 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 4:1
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #7 Jan Moravec, asistoval #1 Jiří Sláma (4:1)
09:24 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 3:1
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #7 Jan Moravec, asistoval #4 Tomáš Trnka (3:1)
09:00 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #66 Jaromír Zwinger, asistoval #39 Přemysl Novák (2:1)
04:23 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 2:0
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #81 Tomáš Škatulár, asistoval #46 Jiří Valenta (2:0)
03:55 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 1:0
03:24 Vyloučen hráč #5 Matěj Halámek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost