• 42 41:31
    2
    Martin DRÁPALÍK

Klub SPV Slovan Pardubice - HAGA Pardubice 4:7
branky: 16. Martin Pova, 19. Roman Kábele, 25. Roman Kábele, 40. Roman Kábele - 8. Lukáš Samek, 9. Jan Bílý, 12. Miroslav Zajíček, 14. Filip Dohnal, 15. David Götz, 21. David Götz, 29. Jan Bílý; rozhodčí: Daniel Jireček - Lenka Jansová; vyloučení: 1 + Martin Wróbel 4:5; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Evžen Vokál 34 - Michal Vraný 27; po třetinách: 0:5, 3:2, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 12:11
42:35 SPV se na konci třetiny dostalo do dobré příležitosti.
42:17 Při hře 4na4 se nestalo nic zajímavého.
41:31 Vyloučen hráč #4 Martin Drápalík družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
39:58 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:7
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #4 Michal Talacko (4:7)
39:29 Vyloučen hráč #84 Martin Peml družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
38:22 Vyloučen hráč #11 Martin Wróbel družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2+2 minuty za hrubost
38:22 Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
37:31 Brankář SPV dostal přes prsty. Je vidět, že gólmani jsou zkrátka ochotni obětovat i své končetiny pro zneškodnění šance.
35:43 Hra je velice vyrovnaná.
33:03 Sledujeme zatím hezkou přesilovku.
32:31 Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 12:12
29:59 Tato třetina byla opravdu zajímavá.
28:48 GÓL HAGA Pardubice! 3:7
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #61 Jaroslav Wohlhőfner (3:7)
28:48 Krásný únik 2na1 končí krásným golem.
28:02 Vyloučen hráč #15 Lukáš Samek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
25:21 Vyloučen hráč #12 Roman Kábele družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
24:26 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:6
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #10 Vojtěch Kubant (3:6)
20:26 GÓL HAGA Pardubice! 2:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #9 David Götz, asistoval #89 Jan Bílý (2:6)
20:26 Souhra týmu Haga, končí golem.
19:18 Hra je teď dost vyrovnaná.
18:26 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:5
15:36 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (1:5)
15:36 Krásnou souhru zakončuje golem hráč s číslem 80.
15:00 Střely v 1. části: 7:18
14:33 GÓL HAGA Pardubice! 0:5
14:02 Obrovská šance SPV ale hráč s číslem 10 tutovku neproměnil
13:09 GÓL HAGA Pardubice! 0:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #89 Jan Bílý (0:4)
11:36 GÓL HAGA Pardubice! 0:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Miroslav Zajíček, asistoval #26 Filip Voženílek (0:3)
10:02 Aktivnější ve hře je momentálně Haga.
08:18 GÓL HAGA Pardubice! 0:2
07:46 GÓL HAGA Pardubice! 0:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #11 Martin Puchýř (0:1)
06:13 Brankář Hagy teď předvedl krásný zákrok.
03:54 Haga zatím aktivnější ve hře.
01:58 Hra je zatím docela vyrovnaná.