• 45 44:21
    2
    Lukáš BUREŠ

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - FBC TJ Draci Lanškroun 7:2
branky: 23. Karel Vašák, 23. Matouš Vágner, 28. Michal Krejcar, 29. Karel Vašák, 42. Michal Krejcar, 45. Vojtěch Hulík, 45. Vojtěch Hulík - 37. Jakub Dajčar, 41. Robert Vranka; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Karel Godár 15 - Vojtěch Knápek 28; po třetinách: 0:0, 4:0, 3:2
45:00 Komentář hostů Knápek Vojtěch (Trenér): Děkuji soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Celý zápas jsme byli lepším týmem, bohužel nás trápila koncovka. Naštěstí jsme to dokázali odšpuntovat a nějaké branky nastřílet. Díky za fér zápas soupeři i rozhodčím.
45:00 Střely ve 3. části: 13:9
44:43 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #16 Vojtěch Hulík, asistoval #13 Rudolf Suk (7:2)
44:21 Vyloučen hráč #67 Lukáš Bureš družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za hrubost
44:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 6:2
41:29 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #31 Michal Krejcar, asistoval #13 Rudolf Suk (5:2)
40:57 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 4:2
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #69 Robert Vranka, asistoval #88 Jakub Dzurik (4:2)
36:04 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 4:1
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #24 Jakub Dajčar, asistoval #88 Jakub Dzurik (4:1)
34:09 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Hulík družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za blokování florbalky
30:00 Střely ve 2. části: 13:3
28:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (4:0)
27:05 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #31 Michal Krejcar, asistoval #15 Stanislav Karban (3:0)
25:19 Vyloučen hráč #55 Martin Řehák družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání
22:49 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #14 Matouš Vágner, asistoval #19 Jakub Háze (2:0)
22:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #31 Michal Krejcar (1:0)
15:00 Střely v 1. části: 9:5