5:6
    Filip FRÝDA
    (Lahučký)

FBC Dobruška - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 5:6
branky: 1. Matěj Grulich, 8. Jan Čtvrtečka, 11. Matěj Grulich, 40. Jan Čtvrtečka, 41. Aleš Moravec - 16. Filip Frýda, 20. Michal Skrovný, 28. Filip Frýda, 30. František Lahučký, 41. Michal Skrovný, 45. Filip Frýda; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:4 + Filip Frýda 4; využití: 3:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Robert König 7, Vladislav Jiroud 1, Robert König -2 - Miroslav Jašík 15; po třetinách: 3:0, 0:4, 2:2
45:00 Komentář hostů Havlík Tomáš (Vedoucí): Vyrovnaný zápas, slušně vedený, v tempu, nakonec rozhodlo, že sklapla Csaplárova past. Děkujeme soupeři.
45:00 Komentář domácích Jirák Jan (Trenér): Vyrovnaný zápas, gratulujeme soupeři.
45:00 Střely ve 3. části: 9:4
44:37 Dobruška jde do šesti.
44:23 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 5:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #10 František Lahučký (5:6)
44:01 Probíhá poslední třetina zápasu.
43:40 Timeout FBC Dobruška
43:13 Timeout Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
41:10 A máme opět srovnáno! Sledujeme velmi napínavé utkání.
40:59 GÓL FBC Dobruška! 5:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #97 Matěj Grulich (5:5)
40:30 Vyrovnané skóre vydrželo jen chvíli. Hráč Vrchlabí s číslem 29 trefuje šibenici.
40:28 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #9 Tomáš Havlík (4:5)
40:00 A je srovnáno!
39:59 GÓL FBC Dobruška! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #11 Aleš Moravec (4:4)
38:35 Dobruška by potřebovala svou přesilovou hru využít, aby ještě mohla usilovat o vítězství v zápase.
38:16 Vyloučen hráč #29 Michal Skrovný družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za blokování florbalky
37:22 Hlašené další vyloučení na straně Vrchlabí.
35:01 Vyloučen hráč #96 Jiří Kramer družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
34:21 Výhoda vyloučení pro Dobrušku.
32:49 Dobruška teď vyvíjí tlak na soupeřovu branku.
30:01 Vrchlabí se podařilo ve druhé třetině zápas otočit ve svůj prospěch. Uvidíme, co nabídne poslední třetina.
30:00 Střely ve 2. části: 4:11
29:53 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #21 Zdeněk Batěk (3:4)
29:01 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
27:17 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:3
27:17 Zdá se, že hra 4 na 4 vyhovuje spíš Vrchlabí.
26:48 Vyloučen hráč #87 Adam Kováč družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
26:03 Vyloučen hráč #8 Michal Zaplatílek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
24:46 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Robert König družstva FBC Dobruška
24:45 Trestné střílení družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí neproměnil #8 Michal Zaplatílek.
24:45 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Vladislav Jiroud družstva FBC Dobruška
24:45 Hráč Dobrušky zahrál rukou a bude z toho trestné střílení pro Vrchlabí.
19:47 Vrchlabí snižuje náskok Dobrušky a celkově teď Dobrušku tlačí.
19:37 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #10 František Lahučký (3:2)
17:37 Brankář Dobrušky teď podržel svůj tým.
15:15 Vrchlabí přesilovou hru využívá krásnou střelou.
15:14 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #29 Michal Skrovný (3:1)
15:01 Buly pro Vrchlabí.
15:00 Střely v 1. části: 7:3
13:40 Přesilovou hru si teď vyzkouší i Vrchlabí.
13:29 Vyloučen hráč #88 Marek Matějů družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání
10:15 Vyšší trest hostů Dobruška využívá hned v první části. Uvidíme, jestli využijí i druhou dvojku.
10:08 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (3:0)
09:27 Vyloučen hráč #11 Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2+2 minuty za hrubost
07:16 První přesilová hra zápasu končí gólem.
07:13 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #4 Václav Oubrecht (2:0)
06:19 Vyloučen hráč #21 Zdeněk Batěk družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
02:59 Hráč Vrchlabí č. 96 trefuje pouze horní tyčku.
00:58 Přečíslení 3 na 1 končí hned gólem.
00:57 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #88 Marek Matějů (1:0)
00:01 První buly pro Dobrušku.