6:2
    Lukáš BUREŠ
    (Řehák)

IBK Holice - FBC TJ Draci Lanškroun 6:2
branky: 11. Daniel Bořetický, 20. Tomáš Faltejsek, 26. Daniel Bořetický, 29. Tomáš Faltejsek, 30. Jakub Říha, 43. Jan Fišar - 42. Lukáš Bureš, 44. Lukáš Bureš; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Tomáš Jelínek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Dušek 24 - Vojtěch Knápek 28; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:2
45:00 Komentář domácích: Konečně jsme začali dávat góly a to vedlo k výhře. Díky za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 10:9
43:43 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 6:2
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #67 Lukáš Bureš, asistoval #55 Martin Řehák (6:2)
42:29 GÓL IBK Holice! 6:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #82 Jan Fišar, asistoval #24 Tomáš Číhař (6:1)
41:30 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 5:1
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #67 Lukáš Bureš, asistoval #88 Jakub Dzurik (5:1)
38:16 Hra se zrychluje
36:02 skvělí zákrokHolického golmana
31:34 Na obouch stranách zvoní tyče
30:00 Střely ve 2. části: 10:11
29:49 GÓL IBK Holice! 5:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #82 Jan Fišar (5:0)
28:01 GÓL IBK Holice! 4:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #11 David Sušil (4:0)
25:58 GÓL IBK Holice! 3:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #22 Tomáš Faltejsek (3:0)
19:48 GÓL IBK Holice! 2:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #5 Daniel Bořetický (2:0)
18:34 Lanškroun přehrává Holice
17:31 Holice se snaží o zmněnu skore
15:00 Střely v 1. části: 14:6
12:05 Holice mají dobrej tlak
10:29 GÓL IBK Holice! 1:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (1:0)
09:13 Holice trefuje tyč
06:32 Vyloučen hráč #66 Michal Pfeifer družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za hrubost
04:01 Hra se přelévá ze strany na stranu