4:7
    Martin POVA
    (Wróbel)

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - Klub SPV Slovan Pardubice 4:7
branky: 11. Stanislav Karban, 25. Jakub Frýzl, 36. Jakub Frýzl, 39. Matouš Vágner - 5. Roman Kábele, 9. Vojtěch Kubant, 24. Miloslav Zavoral, 25. Vojtěch Kubant, 39. Vojtěch Kubant, 44. Vojtěch Kubant, 45. Martin Pova; rozhodčí: Lucie Hejnová - Lucie Krýslová; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Josef Němec 28 - Evžen Vokál 27; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:3
45:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Kvůli zranění nám chybělo dost hráčů a bylo to znát. Díky soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 10:11
44:41 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:7
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (4:7)
43:57 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:6
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant bez asistence (4:6)
42:59 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
42:59 Uvidíme jestli domácím oddechový čas prospěl.
41:36 Hosté vyhazují míček ze svého obranného pásma.
40:30 Domácí si zahrají další přesilovou hru.
40:29 Vyloučen hráč #4 Michal Talacko družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:32 Oba týmy hrají s plným nasazením.
38:46 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #30 Radek Filipi (4:5)
38:46 Pardubice se opět dostávají do vedení.
38:28 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #14 Matouš Vágner, asistoval #19 Jakub Háze (4:4)
38:28 Domácí se dočkali vyrovnání.
38:16 Domácí jsou v plném počtu.
36:32 Odražená střela Pardubic končí v zámezí.
36:16 Vyloučen hráč #19 Jakub Háze družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za blokování florbalky
36:06 Domácí se dostávají do slibných šancí. Vyrovnácí gól však nepřichází.
35:03 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #12 Jakub Frýzl, asistoval #13 Rudolf Suk (3:4)
34:09 Domácí kapitán Suk s míčkem vyjel na střed hřiště a rychlou střelou z otočky vyzkoušel pozornost brankáře.
33:31 Hosté opět zaklekli na obranu domácích.
31:45 Diváci s napětím sledují zápas.
31:08 Hráči Pardubic dobře zahušťují prostor před branknou.
30:00 Dostáváme se do závěrečné třetiny. Skóre zatím lepší pro hráče Pardubic. Uvidíme jestli domácí Dvůr dokáže tento stav změnit.
30:00 Střely ve 2. části: 14:11
28:36 Hráč domácích nastřeluje tyč.
27:58 Střela z velkého úhlu brankáře Pardubic nepřekvapila a s přehledem jí likviduje.
27:20 Obrana Dvora Králové má nyní plné ruce práce.
25:55 Domácí se teď drží na půlce soupeře.
24:30 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:4
24:30 Hra se nám dramatizuje a skóre se mění na obouch stranách.
24:12 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:4
23:51 Hráči Pardubic se dostali k odraženému míčku a přesou střelou do pravého horního rohu odskakují na dvou gólový rozdíl.
23:28 Ani jedna přesilová hra nebyla využita.
23:21 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #23 Miloslav Zavoral, asistoval #80 Martin Pova (1:3)
23:06 Domácí Janíček z nadějné pozice přestřeluje branku.
22:20 Hra se nám otočila a přesilovou hru si zahrájí i domácí.
21:21 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Kubant družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
20:36 Domácí brankář Němec předvádí úchvatné zákroky a drží svůj tým na dostřel.
19:44 Vyloučen hráč #24 Matyáš Baudisch družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za špatné střídání
19:44 uvidíme první přeilovou hru zápasu. Domácí se provinili hrou v šesti.
19:08 Domácí hráč zabraňuje naposlední chvíli křižné přihrávce na úplně volného hráče Pardubic.
18:01 Zmatek v brankovišti Pardubic ukončuje rozhodčí hvizdem.
17:14 Hráč Pardubic Řezníček nastřeluje masku domácího brankáře.
16:00 Domácí Janíček zkoušel obloučkem překonat brankáře hostů, ale míček končí nad brankou.
15:30 Hosté začínají zostra a zasypávají domácí sérií střel.
15:00 Začíná druhá část našeho utkání.
15:00 Střely v 1. části: 7:11
14:59 Končí nám první třetina našeho utkání. Skóre zatím 1:2. Hra je velmi vyrovnaná.
13:28 Ukázková přihravka do předbrankového protoru domácího Vágnera na Kunáta gól nepřinesla.
12:32 Hráči hostů nevyužili zmatky v obraně domácích a neproměňují jasnou šanci.
10:55 Domácí hráči dobře secvičenou standartkou snižují na rozdíl jediné branka.
10:54 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #15 Stanislav Karban, asistoval #7 Petr Janíček (1:2)
10:40 Hosté zahravají standartní situaci z rohu na soupeřově polovině.
09:52 Hráči domácích mají zatím problém zamířit na branku, další střela končí nad.
08:51 Zajímavá standartka domácích na hraně velkého brankoviště, končí skvělým zákrokem brankáře Pardubic.
08:20 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #4 Michal Talacko (0:2)
08:20 Hosté opět udeřili a z úniku přidávají druhou branku.
07:50 Střela z voleje domácího Vágnera netrefila zařízení.
06:57 Hosté napadají vysokým pressingem.
06:07 Z šance domácích ze situace dva na jednoho nakonec nic nebezpečného nevzniklo.
04:35 Máme tu první gól zápisu ve zmatku před brankou se  nejlépe zorientoval hráč hostí Kábele.
04:21 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #4 Michal Talacko (0:1)
03:41 Hráč Pardubic Palva vyzkoušel své štěstí střelou z půlky. Branku však netrefil
03:00 Hosté se zabydeli v útočném pásmu.
01:50 Domácí hráč Vágner se snažil najít přihravkou Baudische, který stál osamocen před brankou přihrávka, ale neprošla přes bránícího hráče
00:30 Týmy si vyměňují rychlé střely, začíná se v ostrém tempu.
00:00 Dobré nedělní ráno vítáme Vás u zápasu mezi Tj Sokol Dvůr Králové nad Labem a Klub SPV Slovan Pardubice.