• 45 44:13
    2
    Tomáš CINK

Klub SPV Slovan Pardubice - FTC Vysoké Mýto B 8:4
branky: 7. Radek Filipi, 20. Martin Pova, 20. Vojtěch Kubant, 20. Martin Pova, 24. Martin Pova, 28. Martin Pova, 33. Martin Pova, 37. Vojtěch Kubant - 7. Tomáš Král, 13. Tomáš Král, 38. David Špaček, 41. Tomáš Král; rozhodčí: Lucie Hejnová - Lucie Krýslová; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Evžen Vokál 20 - Tomáš Votroubek 15; po třetinách: 1:2, 5:0, 2:2
45:00 Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí): Vyrovnaný zápas, ale zaspali jsme druhou třetinu, která rozhodla. Děkujeme soupeři
45:00 Střely ve 3. části: 12:8
44:48 Rychlý brej v oslabení a opět výborný zákrok brankáře hostů.
44:13 Vyloučen hráč #18 Tomáš Cink družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
44:00 Máme tu závěrečnou minutu a s faulem.
40:25 Jednou domacím pomohla tyčka, podruhé už nikoliv.
40:22 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 8:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Libor Knypl (8:4)
39:52 Domacího brankáře zachranila dobře postavená tyč. Krásna šance hostů, ale nevyužitá.
37:05 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 8:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #11 David Špaček, asistoval #68 Libor Knypl (8:3)
37:05 Nejprve domací využívají přesilovou hru střelou do prázdné brány na kterou hostující brankář už vážně neměl nárok. A krátce na to po rozehrání hosté odpovídají a snižují rozdíl skóre.
36:43 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 8:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #12 Roman Kábele (8:2)
35:32 Opět neuvěřitelný zákrok brankáře hostí a zabránění jistého gólu.
34:59 Vyloučen hráč #20 Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
34:00 Martin Pova vstřelil už pátou branku a druhý hattrick se nám blíží. Osvědčená kombinace hráčů 80 - 11.
32:48 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 7:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (7:2)
30:26 Hráč hostí číslo 77 netrefuje odkrytou bránu. Opovrhnul tutovým gólem a míček umístil do stropu.
30:00 Střely ve 2. části: 15:6
27:30 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 6:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #30 Radek Filipi (6:2)
27:30 Domácí využívají početní výhodu a zvyšují skóre.
26:01 Vyloučen hráč #11 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
26:01 Rychlý brejk v oslabení a následný dvouminutový faul vyrovnává síly na hřišti.
25:50 Krásná přesilovková akce týmu FTC. Bohužel nechytatelnou střelu od obránce zastavil vlastní utočník.
24:19 Vyloučen hráč #4 Michal Talacko družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
24:10 A máme tu hattrick. Dnes to v kasičce týmu SPV zacinká!
23:48 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 5:2
20:58 A máme tu během krátké chvíle obrat i přes snahu brankáře hostí chytit nemožné. Martin Pova má nakročeno k hattricku.
19:58 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #23 Miloslav Zavoral (4:2)
19:45 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #30 Radek Filipi (3:2)
19:34 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:2
19:20 Hráči týmu SPV stále hrozí jednou nebezpečnou střelou za druhou. Gól visí ve vzduchu.
15:40 Domací začínají druhou třetinu aktivněji a už mají první střelu na branku.
15:00 Střely v 1. části: 5:10
12:55 Vyloučen hráč #12 Roman Kábele družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
12:55 A máme tu zbytečné vyloučení hráče SPV. Nejspíše z frustrace po ztraceném vedení.
12:35 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:2
10:12 Po delší odmlce se SPV dostalo ke střele, ale nerefují zařízení.
08:15 Domácí se sveřepě brání, brankář čaruje, ale do předu je to zatím impotetní.
06:52 Krásná akce a rychlá odpověd hostí na obdrženou branku a máme vyrovnané skóre.
06:50 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:1
06:17 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:0
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #33 Dominik Řezníček (1:0)
04:45 Nebezpečná střela týmu SPV a velkolepý zákrok brankáře.
02:26 FTC jsou na míčku a zatím mají větší chuť do hry.