45
  • 45 44:56
    2

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - SOKOLI Pardubice U50/B 2:5
branky: 31. Petr Janíček, 38. Vojtěch Hulík - 11. Filip Hoffman, 15. Tomáš Kubíček, 20. David Trojan, 24. Adam Plachý, 41. Filip Hoffman; rozhodčí: Lucie Hejnová - Lucie Krýslová; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Karel Godár 13 - Martin Paukrt 24; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:1
45:00 Komentář domácích Suk Rudolf (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář hostů Hoffman Filip (Vedoucí): Díky za férový zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 9:4
44:56 Vyloučen hráč #10 Filip Hoffman družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:05 Dočkáme se závěrečného tlaku domácích, brankář je odvolán.
43:19 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
43:19 Hosté předvádějí rychlý florbal s přesnými přihrávkami.
40:20 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 2:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman, asistoval #41 Tomáš Kubíček (2:5)
39:35 Hráč Janíček nastřeluje masku.
38:45 Hráči Dvora po  vstřelené brance dramatizují zápas.
37:45 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #16 Vojtěch Hulík, asistoval #7 Petr Janíček (2:4)
36:46 Vidíme nyní hru čtyři na čtyři.
35:57 Vyloučen hráč #14 Karel Brychta družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
35:05 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Hulík družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
33:10 Hráč Hofman zkoušel trojitý axel. Bohužel bez pochopení rozhodčích.
31:48 Pardubičtí hráči zahazují příležitost skórovat.
30:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (1:4)
30:47 Janíček krásnou střelou pod břevno dramatizuje zápas v samém úvodu třetí třetiny
30:00 Úvodní bully třetí části vyhrává Karban z řad domácích.
30:00 Střely ve 2. části: 8:5
28:44 V závěru druhé třetiny hosté hrají s míčkem na hokejce.
27:38 Kapitán Suk se snaží vyburcovat své spoluhráče.
27:20 Nálada v hale je na bodu mrazu.
25:22 Fanoušky v hale dosavadní vývoj zápasu poněkud zaskočil, sedí v tichu.
24:45 Hosté využívají svých zkušeností a ovládají zápas.
23:13 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #55 Adam Plachý, asistoval #90 Jan Cakl (0:4)
22:43 Nadějná akce domácích skončila na poslední přihrávce.
19:14 Hosté ze své ojedninělé šance navyšují svůj náskok, již na 3 branky.
19:13 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #19 David Trojan, asistoval #27 Filip Oliva (0:3)
17:26 Domácí vlétli do druhé třetiny s obrovským nasazením a svého soupeře ždímají jako limetku v mojitu.
15:25 Zajímavá pozice pro standartní situaci pro domácí.
15:00 Domácí vyhrávají úvodní bully.
15:00 Střely v 1. části: 9:9
14:59 Konec první části. Zatím branky padaly jen do sítě domácích.
14:00 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #10 Filip Hoffman (0:2)
12:45 Domácí měli příležitost k přečíslení tři na dva.
11:30 Domácí po obdržném gólu vyvíjí velký tlak na soupeře.
10:44 Hosté se dostávají do vedení.
10:42 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman, asistoval #14 Karel Brychta (0:1)
10:22 Domácí Janíček vyzkoušel pozornost brankáře Pardubic nebezpečnou střelou z backhandu.
09:00 Zmatky na střídačce Dvora Králové znamenaly, že domácí hráli  dobrovolně ve čtyřech.
08:40 Míček nebezpečně proskákal před domácím brankářem.
07:29 Nyní si vyzkouší početní výhodu hosté.
06:47 Vyloučen hráč #35 Michal Kavan družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za zvedání florbalky
05:29 Vyloučen hráč #54 Jan Brychta družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za blokování florbalky
05:29 Hráči Dvora Králové si zahrají přesilovou hru.
05:22 Hráč domácích Hulík vybojoval standartku.
04:06 Hráč hostů Plachý promarnil velkou příležitost, kdy se před ním otevřela prázdná branka.
02:41 Domácí předvádí vysoký pressing a donutili hráče Pardubic ke ztrátě míčku.
01:40 Kavan rozehrává z obranné půlky domácích.
00:31 První velká šance hostů gólem nakonec neskončila. Krásným zákrokem se vyznamenal Godár.
00:01 Úvodní bully vyhrávají hosté.
00:00 Dobré odpoledne, vítáme Vás u dnešního poslední zápasu. Utkají se týmy TJ Sokol Dvůr Králové nL B a SOKOLI Pardubice U50/B.