5:1
    Martin MEČÍŘ
    (Haufer)

FBC Trutnov (DTJ) A - HAGA Pardubice 5:1
branky: 2. Petr Bartoš, 4. Petr Bartoš, 17. Petr Bartoš, 26. Petr Bartoš, 39. Martin Mečíř - 31. David Götz; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Charouz 19 - Michal Vraný 19; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:1
45:00 Komentář hostů Zajíček Miroslav (Vedoucí): Soupeř byl rychlejší a využil našich chyb. Děkujeme za zápas a přejeme mnoho štěstí do dalších utkání.
45:00 Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér): Hned z úvodu zápasu se nám podařilo jít do vedení, což nám dodalo klid na hokejky, díky čemuž jsme mohli do hry implementovat herní prvky zkoušené na trénincích. Zápas jsme zvládli kontrolovat a byli jsme dominantní na balónku. Děkuji fanouškům, kteří dorazili podpořit náš tým, soupeři za zápas a rozhodčím za kvalitně odřízené utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 10:8
42:40 Hra se teď přelévá ze strany na stranu a oba týmy předvádějí krásné akce.
41:30 Děkujeme trutnovským fanouškům, kteří pro toto utkání vytvořili úžasnou atmosféru.
38:27 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 5:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #3 Tomáš Haufer (5:1)
38:27 Trutnov si bere zpět vedení o čtyři góly a do zápisu se brankou zapsal konečně někdo jiný než Péťa Bartoš.
37:00 I Trutnovští ukázali svou sílu v oslabení.
34:50 Vyloučen hráč #27 Ondřej Vojta družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
34:50 A přesilovku si vyzkouší i hostující celek.
32:29 Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:29 Trutnov získal další možnost navýšit skóre v podobě již čtvrté přesilovky.
31:30 Honza Charouz dnes předvádí jeden neskutečný zákrok za druhým a brání brankový rozdíl každou částí svého těla.
30:21 GÓL HAGA Pardubice! 4:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #9 David Götz, asistoval #89 Jan Bílý (4:1)
30:21 Do poslední třetiny vstupují úspěšněji Pardubice a snižují skóre na 4:1.
30:00 Střely ve 2. části: 8:6
29:55 Na konec třetiny vysekl Chára neskutečný zákrok.
28:40 Honza Charouz si chtěl také připsat nějaký ten bodík a dlouhým výhozem vyslal Matěje Koumáka Strnada samotného před soupeřovu branku, gólman hostí svůj tým ale podržel.
25:06 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 4:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #23 Pavel Bartoš (4:0)
25:06 Trutnovu se napotřetí podařilo přesilovku proměnit a Peťa Bartoš svým čtvrtým gólem ukazuje svou obrovskou chuť do hry.
23:55 Vyloučen hráč #18 Miroslav Zajíček družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
23:55 Pardubice nabízejí Trutnovu třetí přesilovku.
23:08 Pardubice tlak soupeře znovu ustály.
21:08 Vyloučen hráč #61 Jaroslav Wohlhőfner družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
21:08 Trutnov dostává další přesilovkový pokus.
20:11 Trutnov si vybudoval několik sympatických akcí, Pardubice ale stávající skóre uhájily.
18:11 Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
18:11 A máme tu první přesilovku zápasu.
17:00 Střelecké pokusy teď přicházejí na obou stranách hřiště, brankáři mají plné ruce práce.
16:05 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 3:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #12 Filip Vymlátil (3:0)
16:05 Trutnov perfektně proměňuje volný úder.
15:30 První střelu druhé třetiny si připisují hráči Pardubic.
15:00 Střely v 1. části: 6:6
14:30 Pardubicím se naskytla neobyčejná šance snížit ztrátu, tento pokus však zastavil trutnovský gólman a pro některé útočníky prokletá prázdná branka.
12:30 Pardubičtí hráči se pokoušejí využít chyby v rozehře Trutnova, v zakončení ale narazili na nekompromisního Honzu Charouze.
10:50 Trutnovské věže vytvořily krásnou situaci tři na dva, bohužel ji neproměnily.
08:20 Trutnov se na pár okamžiků dostal pod tlak, ale situaci zvládá a přenáší hru k brance soupeře.
07:02 Pardubičtí se pokoušejí na vzniklý náskok odpovědět, ale Trutnovská obrana je pevná jako skála.
03:41 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:0
03:41 Duo Bartoš-Bartoš přidává po krásné akci druhý gól.
01:21 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:0
01:21 Hra začala ve vysokém tempu, hráči Trutnova si vytvořili tlak před bránou a rychle se dostávají do vedení.