44
  • 44 43:07
    2

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - FbC Hradec Králové B 0:9
branky: 1. Milan Koubek, 2. Marian Smolka, 19. Michael Souček, 22. Michael Souček, 23. Michal Martinek, 24. Milan Koubek, 25. David Štaier, 29. Jakub Vít, 30. Michal Martinek; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Miroslav Jašík 14 - Brandon Bulis 16; po třetinách: 0:2, 0:7, 0:0
45:00 Komentář domácích Havlík Tomáš (Vedoucí): Nechytli jsme začátek utkání, následně nám soupeř utekl při naší přesilovce a ve třetí třetině přes mohutnou snahu o vyrovnání jsme se zmohli na to, že Míra nedostal desátý.Hradeec si musel zápas s námi užívat.
45:00 Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): Dnes jsme od začátku zápasu dominovali ve všech herních činnostech. Na soupeře jsme se dobře takticky připravili a dodržovali nastavené cíle. Bonusem byly naše góly v oslabeních. Děkuji hráčům a skvělému gólmanovi. Soupeři díky za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 6:7
43:07 Vyloučen hráč #21 Zdeněk Batěk družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nesportovní chování
43:07 Vrchlabí dohraje utkání v početní nevýhodě.
41:02 Hradec nedokázal přesilovku využít.
39:02 Vyloučen hráč #10 František Lahučký družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
39:02 Vrchlabí nabízí Hradci další možnost početní převahy.
38:30 Ubals byli milimetry od gólového zápisu, ale tyčka soupeře byla proti.
37:37 Střely přicházely ze všech pozic, hráči Vrchlabí ale svou svatyni ubránili.
35:37 Vyloučen hráč #21 Zdeněk Batěk družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za hrubost
35:37 Hradec jde podruhé v zápase do přesilovky.
35:20 Útoky přicházejí z obou stran, zatím ale bezvýsledně.
32:30 Hradečtí se vydali do neúspěšného protiútoku.
31:05 Hráči Ubals se pokoušejí snížit náskok, střela však letí vysoko nad brankou.
30:00 Střely ve 2. části: 4:6
29:48 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #42 Jan Schejbal (0:9)
28:36 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít, asistoval #12 Tomáš Pokorný (0:8)
27:43 Vyloučen hráč #81 Michal Martinek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
27:23 Hra se mírně přiostřuje.
24:14 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier bez asistence (0:7)
23:30 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #12 Tomáš Pokorný (0:6)
22:19 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #27 Lukáš Čubírka (0:5)
22:19 Podruhé v zápase Hradec využívá oslabení a dáva gól.
21:42 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček bez asistence (0:4)
21:42 Hradec využívá oslabení a dává gól.
21:22 Vyloučen hráč #12 Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:51 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #86 Patrik Strejcius (0:3)
17:37 Hra se pomalu přelívá a zatím se neděje nic zajímavého
17:15 Hráč číslo 27 zabránil gólu, svým skvělým postavením.
15:00 Střely v 1. části: 6:10
12:01 Vidíme spíše opatrný florbal z obou stran.
09:06 Vyloučen hráč #11 Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
09:06 A máme zde první vyloučení, hráč svým faulem zabránil střele.
07:44 Zatím rozhodčí do hry moc nezasahují a nechávají hru plynout.
07:05 Hra se postupně začíná klidnit a oba týmy se snaží hrát takticky.
02:55 Zatím sledujeme hru ze strany na stranu.
01:55 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #13 Marian Smolka, asistoval #15 Jakub Vít (0:2)
01:55 Neskutečná akce Hradce, kde si hráči vyměnili míček na 2 metrech a gólově zakončili.
00:41 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #99 Michael Souček (0:1)