44
  • 44 43:00
    Vrchlabí

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - HAGA Pardubice 5:4
branky: 5. Petr Čiháček, 7. Filip Frýda, 25. František Lahučký, 26. Michal Skrovný, 40. Tomáš Havlík - 10. Jaroslav Wohlhőfner, 13. Jan Bílý, 16. David Götz, 19. Jaroslav Wohlhőfner; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Miroslav Jašík 12 - Michal Vraný 23; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:0
45:00 Komentář domácích Havlík Tomáš (Vedoucí): Málem jsme se chytili do Csaplárovy pasti. Pak jsme soupeři nahodili udičku, povolili na 2:4 a pak přitáhli po exkluzivní přihrávce našeho gólmana na nejlepšího hráče utkání - mě na 5:4. Spokojenost se třemi body, sportu zdar.
45:00 Komentář hostů Zajíček Miroslav (Vedoucí): Nedokázali jsme ubránit soupeřovy rychlé protiútoky. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
43:50 Pardubice neproměnily volný úder.
43:40 Vrchlabí nedokázalo vsítit do prázdné branky.
43:10 Pardubice se rozhodly pro hru v šesti.
43:00 Timeout Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
43:00 Vrchlabí si bere oddechový čas.
41:00 Situaci tři na jednoho dokázal zlikvidovat Pardubický gólman.
39:48 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 5:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #9 Tomáš Havlík, asistoval #1 Miroslav Jašík (5:4)
39:48 Ubals se po dlouhé době ujímá vedení.
37:20 Hra se začíná přitvrzovat, čím dál víc hráčů končí po soubojích s bolestivou grimasou na zemi.
36:30 Brankář vrchlabí má také plné ruce práce.
35:10 Pardubický brankář podává skvělý výkon.
33:10 Vrchlabí drží pardubickou pětku ve vlastním obranném pásmu.
30:25 Neuběhlo ještě ani půl minuty z poslední třetiny tohoto utkání a oba celky již prověřily soupeřova brankáře.
30:00 Střely ve 2. části: 10:8
29:25 Pardubický kapitán prudkou střelou rozvlnil boční síťku, Ubals kontrují zvonící tyčkou.
27:40 Oslavy dalšího Vrchlabského gólu rychle utnul rozhodčí, který nekompromisně hlásí postavení hráče v brankovišti.
25:15 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #96 Jiří Kramer (4:4)
25:15 Vrchlabí zpřesnilo mířidla a v krátkém sledu přidává i druhý, vyrovnávací gól.
24:49 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #11 Filip Frýda (3:4)
24:49 Ubals zúročili svůj vysoký počet střel a snižuje skóre.
21:15 Volný úder si vyzkoušeli i Pardubičtí, ale s podobným výsledkem.
20:00 Vrchlabský celek se dostal k volnému úderu na okraji velkého brankoviště, akci však překombinoival a k zakončení nedošlo.
18:55 GÓL HAGA Pardubice! 2:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Jaroslav Wohlhőfner, asistoval #89 Jan Bílý (2:4)
18:55 Vrchlabí je střelecky suverénně aktivnější, Pardubice jim ale udělují tvrdou lekci z produktivity.
16:40 Hráč Vrchlabí se ocitl sám před soupeřovou brankou, střelou z otočky ale těsně minul.
15:50 GÓL HAGA Pardubice! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #9 David Götz, asistoval #61 Jaroslav Wohlhőfner (2:3)
15:50 Do nové třetiny vstupuje lépe celek z Pardubic a poprvé v zápase se ujímá vedení.
15:00 Střely v 1. části: 10:2
14:55 Ubals se pokoušejí získat zpět své vedení, Pardubický brankář ale všechny pokusy zlikvidoval.
12:11 GÓL HAGA Pardubice! 2:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #9 David Götz (2:2)
12:11 Pardubický hráč s číslem 89 se dostal do samostatného úniku a s přehledem obešel soupeřova brankáře.
09:35 GÓL HAGA Pardubice! 2:1
09:35 Pardubice se konečně dočkaly a i přes snahu protivníkova brankáře vsítily první gól.
08:02 Pardubice se pokoušejí snížit brankový rozdíl, ale neúspěšně.
06:47 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:0
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #10 František Lahučký (2:0)
06:47 Vrchlabští se po povedené krosové přihrávce dostávají do vedení 2:0.
04:45 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:0
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #89 Petr Čiháček, asistoval #10 František Lahučký (1:0)
04:45 Po několika pokusech se tým z Vrchlabí dostává do vedení.
04:00 Vrchlabí si tvoří jednu šanci za druhou, obranu Pardubic se jim ale nedaří prolomit.
01:29 Na obou stranách jsme hned od začátku mohli vidět akce v přečíslení, ani jeden tým ale nedokázal skórovat.