(Plachý)
  • 45 44:16
    Pardubice

FbC Hradec Králové B - SOKOLI Pardubice U50/B 6:3
branky: 3. Jakub Vít, 8. Denis Polák, 12. Lukáš Kašpar, 34. Dominik Jarka, 40. Lukáš Kašpar, 41. Ondřej Erbs - 6. Petr Horák, 19. Tomáš Kubíček, 45. Tomáš Kubíček; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jan Čečetka; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 19; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 18 - Daniel Paar 12; po třetinách: 3:1, 0:1, 3:1
45:00 Komentář hostů Hoffman Filip (Vedoucí): Gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství
45:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Vyhecované derby se vším všudy. Děkuji hráčům, soupeři a divákům.
45:00 Střely ve 3. části: 9:6
44:16 Timeout SOKOLI Pardubice U50/B
44:16 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #55 Adam Plachý (6:3)
43:45 Vyloučen hráč #7 Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
43:19 Vyloučen hráč #11 Michael Kořínek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:01 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #42 Jan Schejbal (6:2)
39:10 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #67 Lukáš Kašpar, asistoval #81 Michal Martinek (5:2)
33:04 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #7 Dominik Jarka, asistoval #86 Patrik Strejcius (4:2)
30:00 Střely ve 2. části: 4:5
28:12 Vyloučen hráč #27 Filip Oliva družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za bránění ve hře
18:48 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #14 Karel Brychta (3:2)
17:43 Vyloučen hráč #13 Marian Smolka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 5:10
13:49 Vyloučen hráč #5 Ondřej Šimerda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra rukou
11:57 Vyloučen hráč #42 Jan Schejbal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:27 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #67 Lukáš Kašpar bez asistence (3:1)
09:58 Vyloučen hráč #94 Petr Horák družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
07:46 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #95 Denis Polák, asistoval #93 David Stružinský (2:1)
05:34 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #94 Petr Horák, asistoval #41 Tomáš Kubíček (1:1)
02:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít, asistoval #95 Denis Polák (1:0)