5:9
    Rudolf SUK
    (Janíček)

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - FTC Vysoké Mýto B 5:9
branky: 17. Michal Krejcar, 30. Petr Janíček, 30. Petr Janíček, 39. Petr Janíček, 45. Rudolf Suk - 1. Tomáš Král, 13. Tomáš Král, 13. Patrik Rašek, 28. Michael Drahoš, 29. David Vaňásek, 35. Libor Knypl, 39. David Vaňásek, 41. Libor Knypl, 42. Patrik Rašek; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Josef Němec 19 - Tomáš Olejár 22; po třetinách: 0:3, 3:2, 2:4
45:00 Komentář domácích Suk Rudolf (Vedoucí): Na míčku solidní výkon, ale to bránění... Prakticky všechny inkasované branky padly po brejku. Díky soupeři a rozhodčím za zápas.
45:00 Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí): Od začátku jsme byli aktivnější a to rozhodlo. Děkujeme soupeři.
45:00 Střely ve 3. části: 8:11
44:59 Viděli jsme krásné utkání.
44:14 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:9
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #7 Petr Janíček (5:9)
43:06 Vyloučen hráč #8 Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za bránění ve hře
41:40 Vyloučen hráč #78 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hra rukou
41:35 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #78 Patrik Rašek bez asistence (4:9)
40:12 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #79 David Vaňásek (4:8)
40:12 Krásná kombinace končí gólem.
38:45 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #16 Vojtěch Hulík (4:7)
38:32 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #68 Libor Knypl (3:7)
36:09 Gól, který padl, nebyl uznán.
34:22 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #11 David Špaček (3:6)
34:22 Nádherná souhra končí gólem.
33:11 Hra je nahoru, dolů.
30:00 Střely ve 2. části: 10:9
29:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #10 Josef Šimek (3:5)
29:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (2:5)
28:45 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek bez asistence (1:5)
28:45 Nádherná střela Vaňáska končí gólem na 5:1.
27:57 Vysoké Mýto krásným únikem zvyšuje na 4:1.
27:56 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Michael Drahoš, asistoval #11 David Špaček (1:4)
27:48 Vidíme skvělé výkony od obou týmů.
25:11 Na míčku je více Dvůr.
20:50 Hra je vyrovnaná.
17:28 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za hrubost
16:57 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #31 Michal Krejcar bez asistence (1:3)
16:57 Krásná střela končí gólem.
15:00 Střely v 1. části: 9:8
14:50 Vyloučen hráč #15 Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za bránění ve hře
12:43 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #78 Patrik Rašek, asistoval #11 David Špaček (0:3)
12:43 Krásná souhra končí gólem.
12:09 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #79 David Vaňásek (0:2)
11:56 Dvůr teď více na míčku.
09:35 Hra je vyrovnaná.
05:23 Mýto aktivnější ve hře.
03:06 Hra je vyrovnaná.
01:21 Vyloučen hráč #77 Tomáš Král družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
00:18 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Libor Knypl (0:1)