3:4
    Pavel BARTOŠ
    (Mečíř)

FTC Vysoké Mýto B - FBC Trutnov (DTJ) A 3:4
branky: 3. Radim Filip, 18. Tomáš Král, 33. Michael Drahoš - 14. Ondřej Vojta, 17. Sebastian Matyas Pacan, 23. Martin Mečíř, 43. Pavel Bartoš; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 17 - Jan Charouz 32; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1
45:00 Komentář hostů Meduna Tomáš (Trenér): Děkujeme sopueři za hru. Utkání bylo vyrovnané a jsme rádi že jsme ho dokázali získat v náš prospěch. Děkuji oraganizátorům a fanouškům za skvělé utkání.
45:00 Komentář domácích Král Tomáš (Vedoucí): Bylo vidět, že nás bylo méně. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 18:9
44:30 Mýto zkouší hru bez brankáře.
42:25 Timeout FTC Vysoké Mýto B
42:25 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 3:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #76 Martin Mečíř (3:4)
42:25 Krásný gól Trutnova.
40:23 Hra je teď velice vyrovnaná.
35:36 Vyloučen hráč #88 Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
33:13 Krásný zákrok brankáře Mýta.
32:29 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Michael Drahoš, asistoval #9 Radim Filip (3:3)
32:29 A začínáme opět od nuly.
30:00 Střely ve 2. části: 9:9
27:26 Mýto se opravdu snaží udržet Trutnov pod tlakem.
25:06 Krásný zákrok gólmana Mýta.
22:47 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #23 Pavel Bartoš (2:3)
22:47 Rychlá přesilovková kombinace končí gólem.
22:35 Vyloučen hráč #77 Tomáš Král družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za vysoká florbalka
22:02 Sledujeme velice vyrovnané utkání.
17:13 Viděli jsme dva hezké góly.
17:12 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #11 David Špaček (2:2)
16:52 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #96 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #76 Martin Mečíř (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 8:3
13:23 Po vstřeleném gólu začínáme opět od nuly.
13:22 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #27 Ondřej Vojta, asistoval #23 Pavel Bartoš (1:1)
11:47 Přesilovka úspěšně ubráněna.
09:47 Vyloučen hráč #3 Tomáš Haufer družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
09:47 Uvidíme první přesilovku utkání.
07:07 Na míčku jsou více hráči Trutnova.
04:27 Utkání je zatím ve skvělém tempu.
02:58 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #9 Radim Filip, asistoval #20 Michael Drahoš (1:0)