2
  • 45 44:33
    Dvůr Králové

IBK Holice - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 5:8
branky: 6. Vojtěch Schejbal, 11. Jakub Tlučhoř, 13. Jakub Tlučhoř, 24. Tomáš Číhař, 29. Tomáš Číhař - 3. Petr Janíček, 5. Petr Janíček, 7. Matouš Vágner, 17. Rudolf Suk, 32. Petr Janíček, 34. Vojtěch Hulík, 38. Petr Janíček, 44. Vojtěch Hulík; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Milan Kučera 28 - Lukáš Rejl 28; po třetinách: 3:3, 2:1, 0:4
45:00 Komentář hostů Suk Rudolf (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání!  nJeho kvalita neodpovídá postavení v tabulce a určitě bude zlobit i týmy z vrchu tabulky.  nmy jsme dobře zvládli 3. třetinu a ptoto jsme zvítězili !
45:00 Komentář domácích Číhař Tomáš (Trenér): Zápas jsme bohužel ztratili po individuálních chybách. Díky za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 10:13
44:33 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
44:33 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
44:33 Dvůr jde zkusit hru bez brankáře.
43:09 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #16 Vojtěch Hulík bez asistence (5:8)
41:43 Timeout IBK Holice
41:43 Holice jdou zkusit hru bez brankáře.
37:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #16 Vojtěch Hulík (5:7)
35:05 Krásný zákrok brankáře Holic.
33:45 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #16 Vojtěch Hulík, asistoval #7 Petr Janíček (5:6)
32:34 Fantastický zákrok brankáře Dvoru.
31:05 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (5:5)
31:05 Dvůr využívá únik 2 na nikoho.
30:00 Střely ve 2. části: 14:13
28:34 GÓL IBK Holice! 5:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař bez asistence (5:4)
28:34 Číhař střelou k tyčce dostává Holice do vedení.
26:37 Holice teď zasypaly brankáře Dvoru několika střelama.
23:40 GÓL IBK Holice! 4:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #37 Lukáš Kment (4:4)
23:40 Nádherná souhra končí gólem.
19:15 Dvůr je teď více na míčku.
16:46 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #7 Petr Janíček (3:4)
16:46 Nevinné nahození z půlky na bránu skončilo za zádami Holického brankáře.
15:00 Střely v 1. části: 9:10
12:43 GÓL IBK Holice! 3:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #60 Michael Novák (3:3)
10:37 GÓL IBK Holice! 2:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř bez asistence (2:3)
10:37 Krásný gól Holic.
10:05 Krásný zákrok brankáře Holic.
08:49 Přesilovka se Holicím moc nepovedla...
06:49 Vyloučen hráč #31 Michal Krejcar družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
06:02 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #14 Matouš Vágner bez asistence (1:3)
06:02 Chybu v obraně Dvůr trestá.
05:13 GÓL IBK Holice! 1:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #15 Vojtěch Schejbal, asistoval #37 Lukáš Kment (1:2)
04:46 Hoilice zatím neukazují moc dobrý výkon.
04:35 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #31 Michal Krejcar (0:2)
02:54 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:1