4:6
    Tomáš KRÁL
    (Knypl)

FTC Vysoké Mýto B - FBC LETOHRAD Orel Orlice B 4:6
branky: 13. Tomáš Král, 28. Libor Knypl, 29. Vít Jakubec, 44. Tomáš Král - 9. Maxim Kubelka, 14. Maxim Kubelka, 18. Tomáš Kmoch, 25. Maxim Kubelka, 27. David Lauterbach, 34. Jan Netušil; rozhodčí: Radek Hrdlička - David Richter; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Pokorný 18 - Ondřej Novotný 27; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:1
45:00 Komentář hostů Appl Štěpán (Trenér): Ubojované utkání ovládl lepší tým. Děkujeme soupeři za utkání a šťastnou cestu domu.
45:00 Komentář domácích Král Tomáš (Vedoucí): Štěstí vyhrálo nad kvalitou. Děkujeme soupeři za hezký zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 15:8
44:21 Domácí se pokusí dotáhnout skóre.
43:24 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Libor Knypl (4:6)
42:58 Vyloučen hráč #88 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
42:00 Hosté jsou opět v útočném pásmu.
39:17 Vyloučen hráč #27 Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost
37:31 Hosté se pohybuje převážně na útočné polovině.
36:33 Hra je pro diváky zatím zajímavě vyrovnaná.
34:50 Zvoní tyč domácích!
33:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #20 Jan Netušil bez asistence (3:6)
31:17 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto B neproměnil #20 Vojtěch Pavlák.
30:00 Střely ve 2. části: 13:6
29:38 Domácí dotahují.
28:34 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #9 Vít Jakubec, asistoval #15 Zdeněk Kyndl (3:5)
27:48 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (2:5)
26:57 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #91 David Lauterbach, asistoval #20 Jan Netušil (1:5)
26:20 Hra se přeléva z jedné strany na druhou.
24:43 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #96 Štěpán Zamazal (1:4)
21:46 Golman hostů předvedl krásný zákrok
17:34 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #90 Tomáš Kmoch, asistoval #92 David Derka (1:3)
17:05 Zatím vyrovnaná hra.
16:07 Vyloučen hráč #27 Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 První třetinu máme za sebou, ze začátku se nic moc nedělo, ale v půli zápasu se oba týmy rozjely. Uvidíme jak hra bude pokračovat.
15:00 Střely v 1. části: 8:10
14:43 Oba tými jsou střelecky při chuti.
13:28 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (1:2)
13:05 Domací rychle rozehráli a dávají z toho gol.
12:20 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (1:1)
12:00 Mírná převaha domaích, ale hosté dobře brání.
08:25 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #88 Štěpán Appl (0:1)
07:50 Hra je vyrovnaná.
05:50 Hra se přelévá ze strany na stranu.
05:33 Vyloučen hráč #10 Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hra rukou
03:20 Domací mají mírnou převahu.
00:00 Dobrý den, vážení diváci zdravíme vás s tréninkového cetra Sokoli Pardubice a přeje krásnou podívanou.