• 45 44:59
    7:8
    (Talacko)

Klub SPV Slovan Pardubice - FbC Hradec Králové B 7:8
branky: 9. Tomáš Cink, 18. Radek Filipi, 23. Martin Pova, 23. Vojtěch Kubant, 25. Martin Pova, 36. Michal Talacko, 45. Radek Filipi - 1. David Štaier, 7. Michael Souček, 8. Michal Martinek, 17. Michael Souček, 34. Michal Martinek, 37. Michael Souček, 37. Jan Schejbal, 44. Michael Souček; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Daniel Ondráček; vyloučení: 4:3; využití: 3:2; diváků: 13; zásahy brankářů: Evžen Vokál 28 - Šimon Vrběcký 14; po třetinách: 1:3, 4:1, 2:4
45:00 Střely ve 3. části: 6:9
44:59 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 7:8
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #4 Michal Talacko (7:8)
44:59 Zápas uzavřel gól Radka Filipiho v poslední vteřině.
44:26 Slovani to zkouší při hře bez brankáře.
44:00 Hradec využil přesilovku a přibližuje se vítězství, nicméně ještě není konec.
43:26 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #71 David Štaier (6:8)
42:40 Slovani jsou aktivní i ve svém oslabení.
42:03 Vyloučen hráč #12 Roman Kábele družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:20 Množí se nám rozehrávky ve středu hřistě.
40:00 Hradeckou tutovku ze středu vytěsnil Vokál. Dramatické utkání plné zvratů se blíží ke konci.
39:20 Vidíme boj o každý centimetr palubovky.
37:40 Slovani zavřeli Hradec a snaží se vyrovnat. Několikrát střílel Pova.
36:55 Timeout Klub SPV Slovan Pardubice
36:55 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #27 Lukáš Čubírka (6:7)
36:55 Schejbal skóruje z nenápadné střely. Hradec obrací vývoj utkání na svou stranu.
36:43 Talacko sestřelil Dominika Jarku na středu. Hradec bude rozehrávat.
36:19 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #7 Dominik Jarka (6:6)
36:19 Souček zkušeně proměnil střeluod mantinelu. Zaplula přesně do horního růžku Vokálovi branky.
35:13 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 6:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #4 Michal Talacko, asistoval #12 Roman Kábele (6:5)
35:13 Po nádherné kombinaci první pětky Slovanů, jsme svědky dalšího gólu.
33:35 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #99 Michael Souček (5:5)
33:35 Hradci se podařilo vyrovnat díky důraznému Martinkovi.
32:23 Evžen Vokál předvádí další úžasný zákrok.
31:50 SPV se snaží uklidnit hru, ale pořád je zde vidět velká dravost hradeckých lvů.
30:59 SPV skvěle brání v oslabení. Perfektní týmový výkon.
30:29 Radek Filipi se v oslabení dostal do šance, ale jeho backhand neměl gólové parametry.
30:01 Začíná nám třetí část utkání. Slovany čeká dlouhá minutka v oslabení. Napětí by se v hale dalo krájet.
30:00 Střely ve 2. části: 8:14
29:33 Hradec se snaží vyrovnat v přesilovce, ale chybí přesnost v zakončení.
29:10 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Kubant družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
28:49 Hradec má ponechanou výhodu a hraje v 6.
28:12 Kašpar zkusil dalekonosnou střelu, ale opět končí v ochranné síti.
27:40 Strejcius zpoza brány hledal volného Martinka, ale střela šla pouze nad branku.
26:40 Hradec je pod tlakem, a nic se jim v této pasáži hry nedaří.
24:27 Timeout FbC Hradec Králové B
24:27 Slovani otáčejí vývoj utkání po gólu Martina Povi. Lví podíl na něm má i Roman Kábele.
24:24 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 5:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #12 Roman Kábele (5:4)
23:37 Hradec v přesilovce pálí pouze do připraveného Vokála. Ten dnes chytá opravdu výborně.
23:27 Vyloučen hráč #80 Martin Pova družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
22:27 SPV využilo i třetí přesilovku a vyrovnalo stav utkání.
22:26 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #12 Roman Kábele (4:4)
22:00 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #4 Michal Talacko (3:4)
21:50 Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
21:12 Hradec si připsal dvě střely v oslabení.
21:10 Vyloučen hráč #26 Patrik Grunt družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
17:35 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:4
17:31 Vyloučen hráč #93 David Stružinský družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za zvedání florbalky
16:25 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček bez asistence (1:4)
16:22 Vyloučen hráč #3 Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
15:25 Hradecká první se dostává důrazně před branku, ale  Evžen Vokál svůj tým podržel.
15:01 Oba týmy se hecují před 2. třetinou, uvidíme kolik gólů přinese.
15:00 Střely v 1. části: 7:13
14:45 Řezníček nedokázal uklidit míček do poloodkryté branky.
14:10 V zápase se zvedají emoce.
13:45 Dominik Jarka prošel půlku hřiště sám, ale střílel pouze na střed branky.
11:23 Martin Pova ukazuje svoji skvělou techniku, nicméně jeho střela opět zblokována.
10:32 Matěj Kourek střílel nepřesně ze středu.
09:07 Roman Kábele aktivně napadá rozehrávku. Soupeři to dělá problém.
08:30 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #18 Tomáš Cink, asistoval #80 Martin Pova (1:3)
08:30 SPV bylo důrazné na brankovišti a je z toho první gól.
07:00 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #81 Michal Martinek bez asistence (0:3)
07:00 Martinek se prosazuje střelou z otočky.
06:36 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
06:36 Hradec předvedl kombinaci do prázdné branky.
06:00 Po chybě z rozehrávky se do zakončení dostal Kubant, ale chybu soupeře nepotrestal.
04:30 Slovan hraje v útočném pásmu na míčku, nicméně se jim nedaří dostávat do zakončení.
03:11 Michal Martinek dnes rozdává jednu nahrávku za druhou. Radost pohledět.
01:21 Matěj Kourek se dostal do první výraznější šance, nicméně jeho střela mířila pouze do bloku.
00:19 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #81 Michal Martinek (0:1)
00:15 Hradec aktivně kombinuje.
00:00 Dnes budeme svědky šlágru Regionální ligy mezi 1. a 3. týmem. SPV Slovan Pardubice hostí lídra soutěže z Hradce Králové.