45
  • 45 44:58
    2

FBC Trutnov (DTJ) A - Finance Novák FBK Jičín 5:8
branky: 5. Martin Mečíř, 14. Sebastian Matyas Pacan, 33. Petr Bartoš, 40. Matěj Strnad, 41. Matěj Strnad - 1. Tomáš Ouhrabka, 10. František Novák, 10. František Novák, 22. František Novák, 24. Tomáš Houška, 27. Martin Petrgál, 37. Tomáš Ouhrabka, 44. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Daniel Ondráček; vyloučení: 3:3 + František Novák 4; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Charouz 26 - Matěj Kraušner 17; po třetinách: 2:3, 0:3, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 4:10
44:58 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
43:43 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun z trestného střílení (5:8)
42:42 Vyloučen hráč #7 Petr Bartoš družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
42:10 Kuriózní situace na hřišti. Při ponechané výhodě byla hra bez brankářů na obou stranách.
41:10 Trutnov jde do 6 bez brankáře.
40:08 Timeout Finance Novák FBK Jičín
40:08 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 5:7
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #76 Martin Mečíř (5:7)
40:08 Sporná situace, kdy brankář sestřelil útočníka domacích povedeným skluzem, tak skončila po protiútoku za zády brankáře Kraušnera. Trutnov zpět v zápase!
39:54 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 4:7
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #3 Tomáš Haufer (4:7)
37:10 Valkoun pálil od poloviny a orazítkoval břevno.
36:24 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:7)
36:24 Valkoun vybojoval míček za brankou při rozehrávce soupeře. Ouhrabka poté už neměl problém uklidit míček za záda Charouze.
35:13 Charouz velmi koncentrovaným zákrokem zastavil protiútok.
34:23 V této přesilovce jdou všechny střely Jíčína pouze mimo.
33:51 Střelec branky si nachvilku odpočine na tréstné.
32:41 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 3:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #76 Martin Mečíř (3:6)
32:41 Bartoš se prosadil střelou z první.
31:59 Přesilovka dala Trutnovu druhý dech.
31:29 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
30:43 Jíčínská střela z první trefila strop nafukovačky.
30:01 Je před námi závěrečná část. Pokud chce Trutnov pomýšlet nad zdramatizováním zápasu, tak musí zvýšit aktivitu.
30:00 Střely ve 2. části: 9:12
29:57 Trutnov velmi dlouhou dobu nepřekročil polovinu hřiště.
28:36 Jičín ukazuje velký klid při hře s míčkem a Trutnov působí odevzdaně.
26:31 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #9 Martin Petrgál, asistoval #42 Marek Hubaček (2:6)
26:31 Další branka hostí vyústila ze špatného střídaní hráčů.
26:11 Trutnov se snaží něco vymyslet směrem dopředu,nicméně se to zatím nedaří.
23:35 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:5)
23:35 Nedůraz žlutočerných vedl ke gólu zpoza branky.
21:55 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #16 Jan Štál (2:4)
21:55 Jíčín po perfektně odehraném oslabení dává i gól.
20:01 Trutnov je pro obranu hostí velmi čitelný. Nepodařilo se jim nic vymyslet.
19:24 Střelu Petra Bartoše senzačně na čáře vytáhnul jíčínský brankář.
18:35 Nedůraz žlutočerných vedl ke gólu zpoza branky.
18:29 Trutnov hraje dlouhou přesilovku, zatím je však úspěšnější obrana soupeře.
17:30 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za vysoká florbalka
17:30 Jíčínský golman se vyznamenal, když zneškodnil střelu ze slotu.
16:29 Standartní situace Jíčína končí pouze na zadním mantinelu a následná střela od obránce netrefila branku.
15:23 Jíčín začal velmi aktivně.
15:00 Střely v 1. části: 9:12
13:32 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #96 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #88 Matěj Strnad (2:3)
13:32 Trutnovská kontaktní branka přišla v závěru první třetiny.
12:30 Zápas se vyostřuje a přibývá debat s rozhodčími.
09:51 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #9 Martin Petrgál (1:3)
09:51 Po laxnosti obrany Jíčín dvakrát rozvlnil síť.
09:32 Jíčín se dostal do šance i v oslabení.
09:25 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (1:2)
08:57 Výhodnou standartní situaci vychytal golman Jíčína.
08:14 Nedaří se jim vůbec přejít do přesilovkového zámku.
07:53 Čeká nás přesilovka Trutnova.
07:52 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
07:30 Trutnov zatím kvalitně brání a hrozí z protiútoků.
06:44 Jíčín má čím dál větší tlak.
05:10 Jíčín zavřel svého soupeře, nicméně jejich střely končí mimo zařízení.
04:40 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #74 Jan Charouz (1:1)
04:40 Oslabení Trutnova končí gólem. Lví podíl na tom má asistující brankář Charouz.
04:13 Vyloučen hráč #12 Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:38 Charouz chytá střelu z první.
01:03 Hráči svým důrazem odhazují mantinely.
00:20 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #2 Tomáš Houška (0:1)
00:20 Jíčín otevřel skóre zápasu z první střely.