4:2
    Adam KOVÁČ
    (Moravec)

FBC Dobruška - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 4:2
branky: 6. Jan Čtvrtečka, 16. Václav Oubrecht, 44. Aleš Moravec, 45. Adam Kováč - 19. Vojtěch Hulík, 36. Petr Janíček; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Robert König 18 - Josef Němec 18; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:1
45:00 Komentář hostů: Děkujeme soupeři za utkání. n nGratulujeme k vítězství.
45:00 Komentář domácích Černý Jan (Asistent trenéra): Historicky první utkání v nové hale nám dalo zabrat. Všichni jsme se ale na zapas těšili a i když nám nervozita možná trochu svazovala ruce při střelbě, tak jsme rozhodující moment zvládli a myslím že zaslouženě zvítězili. Děkujeme za zápas a nasim fanouškům, kteří nam s tímto historickým momentem pomohli!
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
45:00 Je tu konec, domácím mužům se podařilo v nové hale představit vítězně.
44:59 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #87 Adam Kováč, asistoval #11 Aleš Moravec (4:2)
44:59 A v zápětí domácí gól do prázdné.
44:45 Hosté na útočné polovině v šanci, domácí brankář těsně chytá.
43:50 A hosté hrají v 6.
43:35 Timeout pro hosty. Vymyslí, jak dorovnat?
43:34 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
43:34 GÓL FBC Dobruška! 3:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (3:2)
43:34 A rozehrávka domácíh před bránou hostí a je z toho gól! Ochozy šílí.
42:00 Poslední 3 minuty zápasu, stále vyrovnáno.
40:49 Dobrušští teď tlačí, ale hosté se zatím dobře brání.
39:57 Domácí se sice usadili na útočné polovině, ale žádnou další šanci jsme neviděli a hosté v plném počtu.
39:06 A první šance Dobrušky ze střely Oubrechta.
38:27 Domácí začínají přesilovku, zbývá 1:20.
37:46 Vyloučen hráč #98 Matouš Vágner družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za hrubost
37:46 Poslední třetina je zatím všechno, jen ne nudná.
37:18 A uvidíme hru 4 na 4.
36:54 Hostům se nedaří, na míčku zatím domácí a na jejich polovině.
36:24 Vyloučen hráč #88 Marek Matějů družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
36:24 A navíc další přesilovka pro hosty!
36:14 Bude z toho drama? Jak domácí zareagují na srovnání skóre?
35:29 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (2:2)
35:05 Čejpa ve vyložené šanci netrefuje prázdnou branku.
33:20 Domácí Holeček na zemi, po chvíli se však zvedá, snad bude v pořádku.
33:08 Pěkná střela hostí, ale domácí brankář chytá, zdá se, že hosté přidali na aktivitě.
30:55 Hosté rozvlnili síť domácí branky, bohužel pro ně jen tu boční.
30:01 Zatím jsme moc gólů neviděli, uvidíme, co přinese poslední třetina, ta právě začíná.
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
29:35 Přečíslení domácích 3 na 1 vypadalo nadějně, ale nakonec z toho není gól.
27:45 Domácí však už v 5, Dvůr početní výhodu nevyužil.
27:15 Ale přece jen šance.
26:40 Zatím je to z jejich strany rozpačité a rozehrávku navíc mají domácí z jejich útočné poloviny.
25:29 Uvidíme, zda hosté využijí další přesilovku.
25:19 Vyloučen hráč #87 Adam Kováč družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
25:19 A další vyloučení, tentokrát opět domácí.
24:00 A hosté v plné sestavě, přesilovka zůstala nevyužita.
23:15 Zatím jsme v této přesilové hře viděli jen jednu střelu. A navíc mají rozehrávku hosté.
22:33 Hosté se zatím úspěšně brání.
22:10 A poprvé v zápase slyšíme i fanoušky z tribuny.
21:44 Vyloučen hráč #7 Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za bránění ve hře
21:44 A uvidíme další přesilovku domácích.
21:10 Nepovedená rozehrávka domácího týmu a hosté hrozí z brejku.
18:52 Hosté snižují, když trefují dorážkou ze vzduchu.
18:35 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #8 Vojtěch Hulík, asistoval #98 Matouš Vágner (2:1)
18:10 Domácí tým v plném počtu.
17:10 Hosté kombinují na útočné polovině a je z toho další střela.
15:48 Vyloučen hráč #89 Jan Jirák družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
15:48 Na míčku hosté. A hned je z toho vyloučení na straně domácích.
15:30 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (2:0)
15:30 A využítá přesilovka. Oubrecht umístil svou střelu nechytatelně k tyčce.
15:01 Druhou třetinu začínají domácí přesilovkou.
15:00 Střely v 1. části: 6:5
14:21 Vyloučen hráč #31 Michal Krejcar družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
14:15 A uvidíme první přesilovku domácích, Robert König už je na střídačce. A domácí to zkouší v 6.
13:10 Velmi povedený zákrok hostujícícho golmana, i díky němu stav stále 1:0.
11:45 Nebezpečná akce hostujícího týmu ze standardní situace, ani nadvákrát však domácího golmana nepřekonali.
10:40 Hosté rozehrávají z útočného rohu, míček však rychle opět získali domácí.
09:10 Výborná individuální akce Flegla, která však nekončí gólem.
08:15 Další šanci měli hosté, ale domácí brankář i se štěstím chytá.
06:25 Je vidět, že se muži doma chtějí předvést v nejlepším světle.
05:30 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #11 Aleš Moravec (1:0)
05:30 A je tu první gól domácích!!!
04:20 A je tu i první střela hostujícícho týmu,ale domácí  brankář byl připraven.
02:41 Hra je zatím v poměrně vysokém tempu. Na míčku jsou více domácí, kteří už měli pár šancí.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý den, vítáme všechny diváky na prvním skutečně domácím turnaji dobrušských mužů, kteří se dnes premiérově představí v nové hale.