42
  • 42 41:55
    Pardubice

SOKOLI Pardubice U50/B - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 3:6
branky: 4. Tomáš Kubíček, 16. Ondřej Vichr, 34. Adam Plachý - 6. Michal Krejcar, 7. Rudolf Suk, 10. Petr Janíček, 14. Vojtěch Hulík, 25. Rudolf Suk, 39. Rudolf Suk; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Daniel Paar 19 - Lukáš Rejl 20; po třetinách: 1:4, 1:1, 1:1
45:00 Komentář hostů: Děkujeme soupeři za utkání
45:00 Střely ve 3. části: 11:8
44:20 Střela Dvora na prázdnou těsně vedle.
43:39 Pěkná individuální akce pardubické 68.
42:32 Pardubice v 6
41:56 A po oddechovém čase uvidíme strandardku domácích před soupeřovou bránou.
41:55 Timeout SOKOLI Pardubice U50/B
41:55 Time i pro druhý celek.
41:55 Time pro domácí.
40:54 A teď střela domácích nad.
40:20 Hra je nyní ve vysokém tempu, Pardubice zřejmě chtějí přidat branku.
38:42 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #7 Petr Janíček (3:6)
38:42 Povedený gól Dvora.
36:04 Opět výborný zákrok brankáře domácích.
35:40 Dvůr se teď usadil na své útočné polovině.
33:41 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #55 Adam Plachý, asistoval #12 Ondřej Vichr (3:5)
33:40 Ale druhou střelu už neměl.
33:35 I gólman Dvora teď podržel svůj tým.
33:06 Teď Sokoly v rozehrávce zastavil druhý míček na hřišti.
32:26 A další šance Dvora, ale Pardubický gólman drží svůj tým.
31:40 Dvůr vypadá odhodlaně si udržet tříbrankový náskok, ale teď ve vyložené šanci nedává.
30:01 Poslední třetina zápasu, uvidíme, jestli Dvůr udrží vedení.
30:00 Střely ve 2. části: 6:9
29:44 Hned 2 slepené šance Dvora, ale bez gólu.
27:44 A je to skutečně tak, domácí v plném počtu.
26:33 Zatím to nevypadá, že by Dvůr využil další přesilovku.
25:38 Vyloučen hráč #41 Tomáš Kubíček družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:38 Další vyloučení za tvrdý faul Pardubic.
24:42 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:5
24:41 Pardubičtí nevyužili přečíslení 2 na 1 a Dvůr dává další gól z rychlého protiútoku.
23:15 Tyčka zvonila za gólmanem Dvora.
21:58 Po pěkné kombinaci šance hostů.
19:30 Domácí v plném počtu, přesilovka zůstala bez branek.
18:05 Málem tu byla šance v oslabení, nakonec z toho nebyla ani střela, ale Pardubice rozehrávají z rohu.
17:09 Vyloučen hráč #27 Filip Oliva družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
17:09 Vyloučení na straně Pardubic znamená první přesilovou hru v zápase pro Dvůr.
15:59 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #12 Ondřej Vichr, asistoval #55 Adam Plachý (2:4)
15:59 Druhá třetina začíná gólem Sokolů.
15:00 Střely v 1. části: 6:8
14:23 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B neproměnil #98 Matouš Vágner.
14:23 Samostatný únik hráče Dvora končí faulem a samostatným nájezdem.
13:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #8 Vojtěch Hulík, asistoval #15 Stanislav Karban (1:4)
13:56 Po pauze ez větší akce najednou další gól Dvora.
12:16 S míčkem hrají hlavně domácí, ale bez gólu.
09:22 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (1:3)
09:22 V zápětí tu ale gól máme.
09:08 Hráč Dvora proběhl celé hřiště a dostal se do zakončení, ale nedokázal střelu umístit do branky.
06:43 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:2
06:43 Další gól.
05:37 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #31 Michal Krejcar, asistoval #13 Rudolf Suk (1:1)
05:37 Tečovaná střela hostí a je z toho vyrovnávací gól.
03:28 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček bez asistence (1:0)
03:28 Ale teď gól Pardubic.
03:16 Oba týmy zatím předvádí vesměs opatrnou hru a tomu odpovídá i tempo zápasu.
01:17 Šance i na druhé straně, skákavý míček skončil až u brankáře.
00:38 A hned šance Dvora, domácí brankář chytá.
00:01 Třetí zápas na pořadu dne nabídne podívanou na souboj sousedních celků v tabulce.