7:1
    Matyáš ROLENEC
    (Haufer)

FBC Trutnov (DTJ) A - FBC LETOHRAD Orel Orlice B 7:1
branky: 6. Tomáš Akštejn, 7. Pavel Bartoš, 33. Filip Srna, 37. Petr Bartoš, 40. Matěj Strnad, 43. Martin Mečíř, 43. Matyáš Rolenec - 36. Jan Netušil; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Charouz 15 - Ondřej Novotný 22; po třetinách: 2:0, 0:0, 5:1
45:00 Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér): První třetinu se nám podařilo odskočit na náskok dvou gólů. Druhou třetinu to bylo trápení, kdy soupeř přešel do hlubokého bloku a my dobývali. Třetí třetinu jsme dokázali využít nepozorností soupeře, což nám velmi pomohlo. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za skvělou atmosféru.
45:00 Komentář hostů Appl Štěpán (Trenér): v oslabené sestavě jsme bojovali ze všech sil.    děkujeme soupeři za utkání
45:00 Střely ve 3. části: 9:5
43:44 Střely, které proklouznou obranou až k brance Trutnova, hbitě likviduje Honza Charouz.
42:58 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 7:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #71 Matyáš Rolenec, asistoval #3 Tomáš Haufer (7:1)
42:58 Tentokrát se prosazuje čistě obranná dvojice, síť branky téměř protrhl svou dělovkou Maty Rolenec.
42:09 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #3 Tomáš Haufer (6:1)
42:09 Trutnov dále navyšuje skóre, body si připisují kouzelník s florbalkou Máca Mečíř a mistr florbalových pravidel Tomáš Haufer.
39:16 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 5:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #76 Martin Mečíř (5:1)
39:16 A poprvé se v zápase prosazují i trutnovské "věže" Matěj "Koumes" Strnad (mimochodem dnes narozeninový oslavenec) a Martin "Mečoun" Mečíř.
38:35 Teď si domácí Filda Srna vybral slabší chvilku a minul prázdnou branku po nádherně vypracované akci.
38:20 Letohradští velmi obětavě kryjí velkou část trutnovských střel vlastními těly.
36:49 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 4:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #12 Filip Vymlátil (4:1)
36:49 Ale namísto snížení rozdílu tu máme návrat k tříbrankovému vedení Trutnova v podání Péti Bartoše.
35:09 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #94 Jan Netušil z trestného střílení (3:1)
35:09 Vyloučen hráč #10 Filip Srna družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
35:09 Po postavení trutnovského obránce ve vlastním brankovišti Letohradští využili trestné střílení, k čemuž ještě rozhodčí přidal odložený trest za sekání. Letohrad tak získává šanci stáhnout ztrátu.
32:23 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 3:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #10 Filip Srna bez asistence (3:0)
32:23 A po samostatném úniku se prosazuje trutnovský univerzál, kterému není cizí ani pozice gólmana, Filip Srna!
32:00 V poslední třetině se hra přelévá ze strany na stranu, Trutnov mírně polevil v útoku, což dává Letohradu možnost ukázat svou hru.
30:00 Střely ve 2. části: 9:5
29:40 Všechny útoky Trutnova skončily na pevné obraně Letohradu.
28:40 Trutnov kontroluje balonek a čeká na chybu soupeře.
25:20 Na obou stranách jsme teď mohli vidět tvrdé zákroky, naštěstí se zdá, že všichni účastníci střetů jsou vpořádku.
20:09 Vyloučen hráč #87 Martin Kisý družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:30 Halu neúnavně rozeznívá trutnovský bubeník a skupina skvělých fanoušků.
16:29 Trutnovská standardka z okraje velkého brankoviště narazila na pevnou zeď soupeře.
15:00 Střely v 1. části: 11:6
12:14 Všechny trutnovské přesilovkové útoky zlikvidoval výborný brankář hostí.
10:14 Vyloučen hráč #40 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
10:14 Při Trutnovském úniku musel letohradský Michal Lerch zatáhnout za záchrannou brzdu v podobě nedovoleného zákroku.
09:40 Letohrad se pokouší na soupeře dotáhnout, zatím se mu to však nedaří.
06:39 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #7 Petr Bartoš (2:0)
06:39 A i Trutnovská dvojčata ukazují svou kvalitu a přidávají v rychlém sledu druhou branku.
05:42 A skóre zápasu otevírá na míčku aktivnější Trutnov, konkrétně Tomáš "Blesk" Akštejn.
05:29 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #20 Tomáš Akštejn, asistoval #29 Jakub Bydžovský (1:0)
01:05 A první zákroky už si připisuje i Honza Charouz, gólman domácích.
00:40 První akci dnešního utkání rozjíždí Trutnov, střelu ale zastavil gólman.