4:2
    Jan BÍLÝ
    ()

HAGA Pardubice - SOKOLI Pardubice U50/B 4:2
branky: 9. Jan Bílý, 28. Martin Drápalík, 34. Martin Puchýř, 45. Jan Bílý - 6. Petr Horák, 32. David Zatloukal; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Petr Šimon 9 - Martin Paukrt 13; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:1
45:00 Komentář domácích Zajíček Miroslav (Vedoucí): Nedalo se na to koukat, ale body jsou body.
45:00 Střely ve 3. části: 4:4
44:01 GÓL HAGA Pardubice! 4:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý bez asistence (4:2)
44:01 Haga po rychlém breaku z rozehry uklízí míček do prázdné branky Sokolů.
43:58 Timeout SOKOLI Pardubice U50/B
43:58 Oddechový čas si dopřáli i Sokoli.
42:40 Sokoli se uchýlili ke hře v šesti.
41:38 Gólman Hagy se na několik okamžiků ocitl bez branky za zády. Ta se vydala na menší výlet po palubovce.
40:30 Timeout HAGA Pardubice
40:30 Haga si bere oddechový čas k probrání taktiky na posledních několik minut zápasu.
38:10 Sokoli se pokoušejí prokombinovat ke svatyni soupeře, Haga jejich snažení ale likviduje.
36:00 Dlouhý úsek hry bez přerušení ukončilo až prasknutí hracího míčku.
33:17 GÓL HAGA Pardubice! 3:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #11 Martin Puchýř, asistoval #9 David Götz (3:2)
33:17 Haga ale vzápětí odpovídá a bere si své těsné vedení zpět.
31:26 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #77 David Zatloukal, asistoval #12 Ondřej Vichr (2:2)
31:26 Haga se pokoušela o rychlý gól na úvod poslední třetiny, ten se však nakonec povedl jejich soupeřům a utkání je tak znovu na neutrálním skóre.
30:00 Střely ve 2. části: 6:2
27:00 GÓL HAGA Pardubice! 2:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #4 Martin Drápalík, asistoval #18 Miroslav Zajíček (2:1)
27:00 Míček se naopak podařilo propasovat do soupeřovy branky Haze a ujímá se tak vedení.
26:04 Sokoli svou šanci na zisk vedení neproměnili.
24:04 Vyloučen hráč #4 Martin Drápalík družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
24:04 Emoce se začínají drát na povrch, což vyústilo ve vyloučení hráče Hagy a nabídku přesilové hry pro Sokoly.
21:10 Brankář Sokolů předvádí velmi dobrý výkon a drží svůj tým.
17:20 Gólman Hagy teď musel vyběhnout až na okraj velkého brankoviště, stihl se mu ale vrátit spoluhráč a situaci zachránil.
16:10 Do druhé třetiny vstoupili aktivněji Sokoli a rozjíždějí svou kombinaci.
15:00 Střely v 1. části: 6:5
11:35 Šance vidíme na obou stranách, větší kontrolu míčku má ale HAGA.
08:16 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý bez asistence (1:1)
08:16 Jan Bílý podstrčil sokolského brankáře a vyrovnává na 1:1.
06:30 HAGA se snaží rychle odpovědět a vysílá několik střel, ty však cíl nenacházejí.
05:28 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #19 Petr Horák, asistoval #12 Ondřej Vichr (0:1)
05:28 Po akci tři na dva otevírají Sokoli skóre.
04:50 Utkání zatím probíhá velmi opatrně, ani jeden tým nechce udělat chybu.
00:01 Dalším zápasem na pořadu dne je derby Pardubických celků.