• 44 43:12
    2
    Matouš FALTUS

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - HAGA Pardubice 3:8
branky: 19. Štěpán Appl, 30. Tomáš Kmoch, 42. Antonín Appl - 11. Lukáš Samek, 15. Filip Voženílek, 27. Jan Bílý, 32. Miroslav Zajíček, 35. Martin Puchýř, 36. Filip Voženílek, 43. Jan Bílý, 43. Filip Voženílek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Josef Netušil 15 - Petr Šimon 9; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:5
45:00 Komentář hostů Zajíček Miroslav (Vedoucí): Čtvrté vítězství v řadě je skvělý úspěch. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za kvalitní utkání.
45:00 Komentář domácích Appl Štěpán (Trenér): bojovné utkání vyhrál lepší tým.  Děkujeme soupeři za utkání a štastnou cestu domu
45:00 Střely ve 3. části: 4:8
43:12 Vyloučen hráč #3 Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za vysoká florbalka
42:53 GÓL HAGA Pardubice! 3:8
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #13 Ondřej Pátek (3:8)
42:39 GÓL HAGA Pardubice! 3:7
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #26 Filip Voženílek (3:7)
42:39 Rozdíl se vrací na čtyři branky.
41:12 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #23 Antonín Appl, asistoval #94 Jan Netušil (3:6)
41:12 Letohrad stahuje rozdíl, který je ale stále příliš velký.
39:08 Haga přesilovku nevyužila.
37:08 Vyloučen hráč #88 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
37:08 Letohrad nabízí Haze možnost dále navyšovat své vedení.
35:47 GÓL HAGA Pardubice! 2:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #18 Miroslav Zajíček (2:6)
35:47 Gólová propast mezi soupeřícími celky se prohlubuje.
34:22 GÓL HAGA Pardubice! 2:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #11 Martin Puchýř, asistoval #5 Lukáš Mach (2:5)
34:22 Haga uskakuje na rozdíl tří branek.
31:36 GÓL HAGA Pardubice! 2:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Miroslav Zajíček, asistoval #89 Jan Bílý (2:4)
31:36 Haga znovu navyšuje svůj náskok na rozdíl dvou branek.
31:00 Do poslední třetiny vstoupily oba celky velmi aktivně.
30:00 Střely ve 2. části: 6:7
29:12 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #90 Tomáš Kmoch bez asistence (2:3)
29:12 Letohrad se vrací na ztrátu jediného gólu.
26:15 GÓL HAGA Pardubice! 1:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #20 Vojtěch Kareš (1:3)
26:15 Haga navyšuje svůj náskok.
25:15 Letohrad početní výhodu nedokázal využít.
24:30 Emoce na hřišti začínají houstnout.
23:30 Letohrad vstřelil rychlý gól, kvůli posunuté brance ale nemohl být uznán.
23:13 Vyloučen hráč #13 Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
23:13 Haga nabízí Letohradu možnost vyrovnání.
18:51 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #88 Štěpán Appl, asistoval #13 Jan Moravec (1:2)
18:51 Do druhé třetiny vstoupil lépe Letohrad, který zmírňuje svou ztrátu na soupeře.
15:00 Střely v 1. části: 2:8
14:47 GÓL HAGA Pardubice! 0:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #89 Jan Bílý (0:2)
14:47 Haga navyšuje svůj náskok.
10:48 GÓL HAGA Pardubice! 0:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #4 Martin Drápalík (0:1)
10:48 Krásnou akcí se prosazuje Haga a otevírá tak skóre.
07:25 Letohrad na tlak odpovídá rychlými protiútoky, zatím se však ani jeden tým nedokázal prosadit.
05:41 Haga zamyká Letohrad na vlastní polovině, Letohradští však znovu ukazují vysoké nasazení a obětavě kryjí střely vlastním tělem.
00:01 Máme tu třetí utkání dnešního turnaje, do kterého nastoupily celky z Letohradu a Pardubic.