3:3
    Michal SKROVNÝ
    (Havlík)

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - FBC Dobruška 3:3
branky: 26. Filip Frýda, 41. Petr Čiháček, 45. Michal Skrovný - 7. Jan Flegl, 18. Aleš Moravec, 29. David Janeček; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jan Čečetka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Miroslav Jašík 11 - Robert König 11; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:0
45:00 Komentář domácích Havlík Tomáš (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas, remiza asi zasloužená, Dobruška držela většinu hry balonek, ale my jsme hrozili z brejků Na šance vyrovnané, ke konci zápasu jsme byli šťastnější, protože nám tam konečně spadly goly.
45:00 Střely ve 3. části: 5:3
44:58 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #9 Tomáš Havlík (3:3)
43:06 Ubals v pěti, brankář ubránil šanci
42:31 Timeout Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
42:31 Ubals opět v šesti
40:50 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #89 Petr Čiháček, asistoval #9 Tomáš Havlík (2:3)
29:40 Ubals naskytnutou šanci neproměňují
28:38 Z neproměněné šance domácích dávají hosté gól (nedáš, dostaneš)
28:37 GÓL FBC Dobruška! 1:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #66 David Janeček, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (1:3)
25:40 Tato branka byla věnována Natálii Tomanové, nově narozené
25:17 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #96 Jiří Kramer (1:2)
24:38 Dobruška zaujala pozice před bránou a zkouší Ubals udolat
23:10 Vyloučen hráč #66 Tomáš Sedláček družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
22:39 Zvoní tyčka na bráně domácích
17:55 V první třetině jsme nezaznamenali moc střel na bránu, teď je to 1 střela = 1 gól
17:41 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (0:2)
15:00 Střely v 1. části: 6:7
14:11 Zatím sledujeme vyrovnaný souboj mezi šikovnými týmy
11:28 Černý zkoušel před bránou, ale též neprostřelil
09:19 Dobruška zkouší od půlky, ale neúspěšně
06:30 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #4 Václav Oubrecht (0:1)
04:52 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání
03:43 Každý chvilku tahá pilku
00:10 Začínáme ztuha, v hale je dost čerstvo