• 45 44:30
    8:4
    (Štál)

Finance Novák FBK Jičín - IBK Holice 8:4
branky: 8. Tomáš Ouhrabka, 14. Tomáš Valkoun, 17. Tomáš Valkoun, 24. Jan Štál, 30. Tomáš Ouhrabka, 39. Tomáš Valkoun, 40. Tomáš Valkoun, 45. Tomáš Valkoun - 3. Jakub Tlučhoř, 22. Matyáš Viktora, 23. Daniel Bořetický, 43. Ondřej Shejbal; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jan Čečetka; vyloučení: 4 + Marek Hubaček 4:3 + Jan Fišar 4 + Tomáš Číhař 4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Petr Líbal 16 - Michal Dušek 13; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:1
45:00 Komentář hostů Dědič Lukáš (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas, zápas nám prohrály individuální chyby a příliš mnoho oslabení.
45:00 Komentář domácích Ouhrabka Pavel (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:30 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 8:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #6 Jan Štál (8:4)
43:35 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
42:23 GÓL IBK Holice! 7:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #12 Ondřej Shejbal, asistoval #82 Jan Fišar (7:4)
41:56 I když skóre začíná být jasně ve prospěch Jičína, hra zůstává stále ve vysokém tempu.
39:43 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 7:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (7:3)
38:57 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #99 Adam Florian (6:3)
36:33 Hráčům Holic se nabízí zajímavá příležitost snížit skóre, a to v podobě přesilovky 5 na 3
36:16 Vyloučen hráč #35 Ondřej Kabelka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
34:42 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
31:37 Hra se trochu uklidnila, ale pořád je na co koukat!
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
29:46 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za hra rukou
29:16 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #23 Denis Lenfeld (5:3)
28:08 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za zdržování hry
23:09 To už neplatí, jelikož Štál posílá Jičín znovu do vedení.
23:00 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #6 Jan Štál, asistoval #35 Ondřej Kabelka (4:3)
22:45 Dva slepené góly Holic a zápas nám začíná od nuly.
22:44 GÓL IBK Holice! 3:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #22 Tomáš Faltejsek (3:3)
21:57 GÓL IBK Holice! 3:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #17 Matyáš Viktora, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (3:2)
21:35 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
19:50 Dnešní utkání je plné ostrých soubojů, které jsou často za hranicí pravidel. I proto rozhodčí již udělili třetí trest 2+2. Tomu říkám pořádná víkendová liga.
19:32 Vyloučen hráč #24 Tomáš Číhař družstva IBK Holice na 2+2 minuty za vysoká florbalka
17:00 Golman Holic předvádí fantastický výkon, ale ani on nedokázal zabránit dalšímu gólu Jičína.
16:59 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #2 Tomáš Houška (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 5:6
13:55 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #27 Vojtěch Haken (2:1)
11:26 Vyloučen hráč #82 Jan Fišar družstva IBK Holice na 2+2 minuty za hrubost
07:41 A máme tu vyrovnání. Tomáš Ouhrabka se o něj postaral při vlastním oslabení.
07:40 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #35 Ondřej Kabelka (1:1)
07:30 Holice vstřelují další branku, ale rozhočí jim jí neuznal, jelikož se jeden z útočících hráčů dopustil sekání.
05:36 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za hrubost
02:19 Holice se zkraje utkání ujímají vedení. Dokáže na to Jičín odpovědět?
02:18 GÓL IBK Holice! 0:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř bez asistence (0:1)