2
  • 45 44:40
    Dvůr Králové

Klub SPV Slovan Pardubice - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 6:5
branky: 5. Martin Pova, 10. Roman Kábele, 14. Martin Wróbel, 18. Roman Kábele, 32. Martin Pova, 36. Vojtěch Kubant - 3. Matyáš Baudisch, 21. Karel Vašák, 29. Karel Vašák, 41. Vojtěch Hulík, 42. Rudolf Suk; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Lucie Adamová; vyloučení: 2 + Roman Kábele 4:3; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Evžen Vokál 27 - Karel Godár 24; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:2
45:00 Komentář hostů Suk Rudolf (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání. Naše neproduktivita je trestuhodná. nsoupeř trestal naše chyby v obraně a to rozhodlo. n
45:00 Střely ve 3. části: 10:14
44:40 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
44:40 Vyloučen hráč #98 Matouš Vágner družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
44:40 Vyloučen hráč #4 Michal Talacko družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za hrubost
44:40 Dvůr teď byl blízko vyrovnání, ale střela míří pouze do tyče.
41:52 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk bez asistence (6:5)
40:37 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #8 Vojtěch Hulík, asistoval #20 Karel Vašák (6:4)
39:28 Trestné střílení končí pouze střelou do gólmana.
39:27 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B neproměnil #98 Matouš Vágner.
39:26 Dvůr pojede trestné střílení.
37:56 Dvůr se snaží o vyrovnání skóre, ale zatím marně.
35:27 Domácí opět odskakují na rozdíl tří branek.
35:26 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 6:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #80 Martin Pova (6:3)
32:50 Dvůr se snaží pálit z každé pozice.
31:29 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 5:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (5:3)
30:05 SPV vede pouze o gól, uvidíme, co se změní v závěrečné části zápasu.
30:00 Střely ve 2. části: 11:8
28:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák bez asistence (4:3)
25:13 Hostující Vašák netrefuje odkrytou bránu.
24:26 Hra se opět trochu přitvrzuje.
22:43 Gólman Dvora teď podržel svůj tým.
21:25 Hra je teď relativně vyrovnaná.
20:07 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #16 Eduard Jirásko (4:2)
17:20 SPV navyšuje svůj náskok na tříbrankový rozdíl.
17:19 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #30 Radek Filipi (4:1)
15:15 Snad se bude druhá třetina odehrávat v poklidnější vánoční atmosféře.
15:00 Střely v 1. části: 9:10
13:45 Wróbel proměňuje samostatný únik.
13:44 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #11 Martin Wróbel, asistoval #30 Radek Filipi (3:1)
12:18 Hraje se 3 na 3.
12:09 Vyloučen hráč #15 Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za bránění ve hře
11:15 Hráči teď nechali promluvit své emoce a jsou z toho tresty na obou stranách.
11:14 Vyloučen hráč #30 Radek Filipi družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
11:14 Vyloučen hráč #12 Roman Kábele družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2+2 minuty za hrubost
11:14 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nesportovní chování
09:52 Kábele umístil svoji střelu do dolního rohu brány a dostává SPV do vedení.
09:51 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele bez asistence (2:1)
04:27 Martin Pova trefuje krásně z otočky.
04:26 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #23 Miloslav Zavoral (1:1)
03:13 Hraje zatím dost chaotická. Žádný z týmů nedrží míček moc dlouho na svých florbalkách.
02:05 Druhá střela Dvora končí gólem.
02:04 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #24 Matyáš Baudisch bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly pro Dvůr.