• 45 44:22
    2
    Matouš VÁGNER

FTC Vysoké Mýto B - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 13:6
branky: 2. Jakub Poláček, 5. Jakub Poláček, 7. Patrik Rašek, 10. Jakub Poláček, 13. Tomáš Král, 29. Jakub Poláček, 30. Václav Hanus, 31. Libor Knypl, 35. David Talacko, 36. Patrik Rašek, 37. Patrik Rašek, 38. Adam Kobr, 42. Patrik Rašek - 9. Jakub Háze, 15. Rudolf Suk, 18. Rudolf Suk, 25. Rudolf Suk, 28. Vojtěch Hulík, 33. Rudolf Suk; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Lucie Adamová; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 26 - Lukáš Rejl 14, Karel Godár 15; po třetinách: 5:2, 2:3, 6:1
45:00 Komentář domácích Král Tomáš (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas a přeji soupeři šťastnou cestu domů.
45:00 Komentář hostů Suk Rudolf (Vedoucí): Dnes nám nefungovalo vůbec nic. Naší největší slabinou byl florbal jako celek. nBrankáři nic nechytili, obránci nic neubránili, útočníci neútočili a trenér utkání takticky nezvládl. nO střílení branek a produktivitě ani nemluvím. nHanba a ostuda. nOmlouváme se všem, kteří se na to museli dívat. nDěkujeme soupeři za utkání. n n
45:00 Střely ve 3. části: 21:11
44:23 Na závěr utkání uvidíme ještě přesilovou hru.
44:22 Vyloučen hráč #98 Matouš Vágner družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
41:35 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 13:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Patrik Rašek, asistoval #68 Libor Knypl (13:6)
37:04 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
37:04 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 12:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #69 Tomáš Olejár (12:6)
37:04 Kapitán Dvora se snaží namotivovat svůj tým.
36:42 Rašek seřídil mířidla a jsou z toho hned 2 góly.
36:34 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 11:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Patrik Rašek, asistoval #8 Radim Jiráský (11:6)
35:45 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 10:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Patrik Rašek, asistoval #10 David Talacko (10:6)
34:42 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 9:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #10 David Talacko, asistoval #6 Adam Kobr (9:6)
34:02 Radim Jiráský začíná být při chuti. Konečně.
33:18 Patrik Rašek míří těsně nad bránu.
32:40 Dvůr se nevzdává a dramatizuje zápas.
32:39 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 8:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #8 Vojtěch Hulík (8:6)
30:50 Libor Knypl v samostatném úniku zvyšuje na rozdíl 3 branek.
30:49 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 8:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #6 Adam Kobr (8:5)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Karel Godár družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B
30:00 Střely ve 2. části: 10:11
29:15 Mýto zvyšuje svůj náskok zbloudilým padáčkem.
29:14 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 7:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #4 Václav Hanus, asistoval #68 Libor Knypl (7:5)
28:55 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #27 Jakub Poláček, asistoval #10 David Talacko (6:5)
28:04 Mýto hraje teď v ospalejším tempu.
27:25 A máme srovnáno.
27:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #8 Vojtěch Hulík, asistoval #13 Rudolf Suk (5:5)
24:07 Hostující Suk střílí hattrick z půlky hřiště.
24:06 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #98 Matouš Vágner (5:4)
22:55 Dvůr svoji přesilovou hru nevyužívá.
20:45 Vyloučen hráč #4 Václav Hanus družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost
19:54 Mýto je aktivnější a hraje více na míčku.
17:19 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #19 Jakub Háze (5:3)
17:01 Druhou přesilovou hru se Mýtu využít nepodařilo.
15:01 Mýto zahajuje druhou třetinu přesilovou hrou.
15:00 Vyloučen hráč #89 Josef Šimek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 Střely v 1. části: 11:10
14:03 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #20 Karel Vašák (5:2)
13:36 Olejár předvedl neskutečný zákrok.
12:20 Mýto svoji přesilovku využívá.
12:19 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Libor Knypl (5:1)
11:50 Vyloučen hráč #16 Eduard Jirásko družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za špatné střídání
11:25 Je hlášeno vyloučení, Mýto bude hrát přesilovou hru.
09:22 Kuba Poláček kompletuje v první třetině hattrick.
09:21 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #27 Jakub Poláček, asistoval #17 Patrik Rašek (4:1)
08:59 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #19 Jakub Háze, asistoval #98 Matouš Vágner (3:1)
08:10 Olejár předvedl dobrý zákrok a drží si tak čisté konto.
06:02 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Patrik Rašek, asistoval #27 Jakub Poláček (3:0)
04:24 Stejná dvojice jako v případě prvního gólu navyšuje na 2:0.
04:18 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:0
02:25 Talacko trefuje příklepem břevno.
01:10 Mýto ze standardní situace otevírá skóre zápasu.
01:07 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:0
00:01 Úvodní buly pro Mýto.