5:18
    Tomáš KMOCH
    (Chlumecký)

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - FbC Hradec Králové B 5:18
branky: 4. Petr Doleček, 26. Tomáš Chlumecký, 26. Tomáš Chlumecký, 27. Maxim Kubelka, 45. Tomáš Kmoch - 1. Ondřej Erbs, 2. Ondřej Erbs, 2. Ondřej Šimerda, 7. Michael Souček, 11. David Štaier, 13. Ondřej Erbs, 15. Michael Kořínek, 15. Michal Rolín, 15. Michal Rolín, 16. Jan Schejbal, 18. Michal Rolín, 20. David Štaier, 20. Jakub Vít, 28. David Štaier, 34. Jakub Vít, 34. Michael Souček, 36. Michael Souček, 42. Jakub Vít; rozhodčí: Michal Měsíček - Lenka Jansová; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Krejsa 10, Ondřej Novotný 11 - Filip Školník 26; po třetinách: 1:9, 3:5, 1:4
45:00 Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): V tomto zápase jsme dominovali ve všech činnostech. Dobře jsme kombinovali a konečně taky stříleli góĺy. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 11:10
44:58 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 5:18
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #90 Tomáš Kmoch, asistoval #28 Tomáš Chlumecký (5:18)
41:48 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:18
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít, asistoval #11 Michael Kořínek (4:18)
41:48 Teď se krásně předvedl Kořínek se svým sólem, Vít trefuje odkrytou branku
40:19 Výborný kličky teďka předvedl hráč Letohradu s číslem 28
38:37 Kubelka v šanci, trefuje Školníka
38:10 Výborný zákrok Školníka
38:02 Kubelka nedokázal zpracovat balón před brankou, na míčku Hradec
35:32 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:17
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #7 Dominik Jarka (4:17)
34:17 Hradec má v tomto zápase velkou převahu. V tuto chvíli
33:29 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:16
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #24 Michal Rolín (4:16)
33:00 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:15
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít, asistoval #68 Michal Kunart (4:15)
32:12 Momentálně je hra velmi vyrovnaná.
30:00 Střely ve 2. části: 12:9
27:10 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:14
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #27 Lukáš Čubírka (4:14)
27:10 Po třech rychlých gólech domácích si hosté berou zpět desetigólový náskok.
26:41 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 4:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #10 Petr Doleček (4:13)
25:54 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #3 Štěpán Zamazal (3:13)
25:07 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #89 Jakub Rajnštajn (2:13)
25:07 Domácí nakonec využívají dlouhou přesilovku.
23:22 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra na zemi
22:53 Vyloučen hráč #7 Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
22:53 Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3.
21:42 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Ondřej Novotný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B
21:41 Vyloučen hráč #27 Lukáš Čubírka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
19:34 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:13
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít bez asistence (1:13)
19:06 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:12
17:46 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:11
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #87 Ondřej Erbs (1:11)
17:46 Po chybné rozehrávce domácích, hráč 24 zkompletoval hattrick.
15:55 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:10
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #71 David Štaier (1:10)
15:55 Gólman nedosáhl na tečovanou střelu, což znamená desátý gól pro hosty.
15:00 Střely v 1. části: 8:19
14:59 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:9
14:39 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #99 Michael Souček (1:8)
14:22 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #11 Michael Kořínek, asistoval #13 Marian Smolka (1:7)
14:22 Po individuální akci kapitána hostí je to už 1:7.
12:23 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #86 Patrik Strejcius (1:6)
10:06 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #5 Ondřej Šimerda (1:5)
09:33 Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:42 Domácí neproměnili standartku z hranice velkého braknoviště.
06:28 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #86 Patrik Strejcius (1:4)
06:28 Hosté využívají první přesilovku.
05:36 Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za blokování florbalky
03:51 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #29 Maxim Kubelka (1:3)
03:51 Domácí rychlým protiútokem potrestali chybu na půlící čáře.
01:56 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #81 Michal Martinek (0:3)
01:04 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #99 Michael Souček (0:2)
01:04 Po rychlém protiútoku hosté vedou už o 2 góly.
00:12 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #24 Michal Rolín (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrávájí hosté.